Kuaför Metin Yılmaz

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Şahinbey, Gaziantep

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Hakkında

Göz alıcı bir gelin olmak için en çok dikkat etmeniz gereken konu gelinliğiniz ile birlikte saçınız ve makyajınızdır. Biz Kuaför Metin Yılmaz olarak senelerdir bu sektörde uzmanlıkla hizmet veriyor, yepyeni bir hayata adım atacak gelin adaylarımızın yanında oluyoruz. Nasıl mı?

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden beri gelin adaylarımızın memnuniyetleri öncelikli hedefimiz oldu. Bugünün en mutlu gününüz olduğunu biliyor, her detayın istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi, tarz ve zevklerinizi öğreniyor, hayal ettiğiniz gelini ortaya çıkarmak için çalışmalara başlıyoruz.

Gaziantep kuaförleri arasından neden mi bizi tercih etmelisiniz? Çünkü trend modelleri, en yeni saç – makyaj uygulamalarını ve son yıllarda sıklıkla tercih edilen tasarımları yakından takip ediyor, salonumuzda gelin adaylarımıza sunuyoruz.

Eğer deneyimlerimize güvenip sizi en iyi yansıtacak bir model belirlememizi isterseniz, saç renginiz, saç yapınız ve saç uzunluğunuza dikkat ederek bir gelin saçı tavsiyesi veriyor, yüz hatlarınız, göz renginiz ve ten renginize uyumlu olacak bir makyaj modeli öneriyoruz.

Salonumuzu dizayn ederken modern detayları ön planda tuttuk. Ahşap aksesuarlarımızı fark ediyor, siyah ile uyumunu hissediyorsunuz. Konforlu koltuklar, ihtişamlı aynalar ve kullanışlı makyaj masaları ile önceliği sizin rahatlığınıza veriyoruz. Sevdiklerinizin tüm süreci yakından takip etmesi ve hoş sohbetinize devam edebilmeniz için de bir alan oluşturduk. Salonumuzdaki her misafirimizi düşünüyor, mutluluklarını sağlayabilmek için titizlikle çalışıyoruz. Güler yüzümüz ve sıcakkanlılığımız ile sizi düğün stresinden tamamen uzaklaştırıyor, bu hazırlık sürecini son derece keyifli ve eğlenceli kılıyoruz.

Güzelliğinize kendi yorumumuzu katmak ve sihirli dokunuşlarımızı yapmak için sabırsızlanıyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Metin Yılmaz

  • Adres: Karatarla Mah. Osman Orhan Bilek Sk. 3/C Şahinbey/GaziantepYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!