Salon Madam Eskişehir

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Odunpazarı, Eskişehir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Bayan Kuaförü Erhan Akkaya
11 1

Alpu

Bayan Kuaförü Erhan Akkaya

Saç ve Makyaj
600 TL'den az
Kuaför Işık Hair Home Studio
25 1

Odunpazarı

Kuaför Işık Hair Home Studio

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Murat Gamze Hair Make Up
23 3 1

Odunpazarı

Murat Gamze Hair Make Up

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Salon Madam ailesi olarak uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İşini hakkıyla yapan profesyoneller olarak gelin hazırlığı konusunda kendimize çok güveniyoruz. Şimdiye dek salonumuzda sayamayacağımız kadar gelin adayı ile çalıştık ve onları hayallerindeki görünüme kavuşturduk. Yine neredeyse her gün bir gelinimizi en iyi şekilde hazırlayarak düğünlerine veya organizasyonlarına uğurlamaya devam ediyoruz. Eğer siz de bu mutlu gelinlerimizden biri olmak isterseniz salonumuzda ağırlamaktan keyif duyarız.

Salonumuz Madam, bulunduğu konum itibariyle Eskişehir Odunpazarı kuaförleri arasında yer alıyor. Emek’teki salonumuzda her biri alanında uzman ve son derece yetenekli harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Güler yüzlü ve samimi oluşumuzla %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Başta saç ve türban tasarımı olmak üzere bir kuaför salonundan beklenebilecek her hizmeti bünyemizde bulunduruyor, profesyonel makyaj ve kişisel bakıma dair pek çok işlemi de başarıyla uyguluyoruz.

Tekrar gelinlerimize dönecek olursak onların önce rahatını ve mutluluğunu düşünüyoruz. Gelinlik modelinden tutun da düğün mekanına ve konsepte kadar tüm detayları göz önünde bulundurarak hazırlıklarını uyumlu şekilde yapıyoruz. Saç veya türban tasarımında karar verdiği bir model varsa onu aynen yapıyor, dilerse yılın modasına uygun farklı fikirler de verebiliyoruz. Tercihi ne olursa olsun modelin kusursuz bir şekilde tasarlanmasına ve bunun kalıcı olup tüm gün bozulmamasına da özen gösteriyoruz.

Gelin görünümünün olmazsa olmazı makyajda ise en iyi sonucu almak için kaliteli malzemeleri ve en güncel teknikleri kullanmayı tercih ediyoruz. Ten rengine uyan, yüz hatlarını öne çıkaran ve doğal güzelliğini vurgulayan bir profesyonel makyajla gelinimizin hazırlığını tamamlıyoruz.

Eskişehir Madam Kuaför olarak bizi tercih eden gelinlerimizin mutlu şekilde salonumuzdan ayrılmasını muhakkak sağlıyoruz. Sıradaki gelinimiz olmak isterseniz yandaki formu doldurarak istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Emek, Ziya Gökalp Blv 35 A, 26080 Odunpazarı/EskişehirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.