Black Team

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Odunpazarı, Eskişehir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Kuaför Işık Hair Home Studio
25 1

Odunpazarı

Kuaför Işık Hair Home Studio

Gelin saçına ve makyajına hala karar vermediniz ve kaliteli hizmet alacağınız bir kuaför salonu mu arıyorsunuz? Kuaför Işık Hair Home Studio ile bu önemli günde yanınızda oluyoruz. Birebir saç ve......

Hakkında

Siz de gelin saçı ve gelin makyajı konusunda uzman bir kadro ile çalışmak isterseniz Black Teamkuaför size her türlü konuda yardımcı olarak özel bir hizmet almanızı sağlar. Verdikleri hizmetler arasında sizi özel hissettirecek bir kalite bulunur. Kaliteli saç ve makyaj ürünlerinin kullanılması, size özel uygulamaların ayarlanması, bekletmeden istediğiniz tüm işlemlerin anında yapılması düğün günü ve diğer özel günlerde profesyonel bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Siz de gelin saçı ve gelin makyajı konusunda uzmanlaşmış bir ekiple çalışarak düğün günü stres olmadan kuaör işlerinizi halledebilirsiniz. Üstelik güleryüzlü personeli ve sıcakkanlı ekibi ile kendinizi evinizde gibi hissederek burada geçireceğiniz saatleri mutlu bir şekilde hatırlayacaksınız.

İletişim

Kadİr Ozturk

  • Adres: Vali Ali Fuat Güven Cad.No:36Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.