Reina Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

800-1.000 TL

Min. Fiyat

Yakutiye, Erzurum

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 800-1.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Hakkında

Ömrünüzün en önemli gününü düşünün. Mezuniyetiniz mi? Ya da sevdiğiniz işi yapmaya başladığınız gün mü? Bizce hiçbiri değil! En önemli gün kuşkusuz düğün gününüz! Telafisi ve tekrarı olmayan bu düğün gününüzde kusursuz görünmek isteyeceğinizi biliyoruz. İşte bu yüzden Reina Kuaför olarak Erzurum’da saçınızı ve makyajınızı hayal ettiğiniz gibi tasarlamak için sabırsızlanıyoruz!

Açıldığımız günden beri önce Yakutiye’de sonra da Erzurum’da gelin adaylarının en çok tercih ettiği kuaförler arasında olmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Kullandığımız güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinden hizmet kalitemiz ve ev sahipliğimize kadar her konuda en iyisini sunmak için titizlikle çalışıyoruz. En özel gününüzde tercih edilmenin bilinciyle çalışıyor, bu sorumluluğun altından başarıyla kalkmak için hiçbir detayı atlamıyoruz.

Saçınız ve makyajınız için işlemlerimize geçmeden önce nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Karşılıklı olarak konuşuyor, aklınızdakileri ve hayallerinizdekileri öğreniyoruz. Zevkinizi ve tarzınızı da anladıktan sonra hem saç hem de makyaj modellerimizi önermeye başlıyoruz.

Makyajınızı yaparken yüz güzelliğinizi ortaya çıkarmayı amaçlıyoruz. Hem doğal görünmenizi hem de dikkat çekici olmanızı sağlıyoruz. Bunun için de pastel renkler tercih ediyoruz. Eğer gösterişli bir makyaj ve göz kamaştırmak isterseniz ise son yılların trend renklerini tercih ediyoruz.

Saçınızda da aynı hassasiyeti uyguluyor, isteklerinize kulak veriyoruz. İşlemlerimizi tamamladıktan sonra ise tüm gün ilk andaki görünümünü koruması ve bozulmaması için özel spreyler kullanıyoruz.

Saçınız ve makyajınız sizi göz alıcı gösterecek en önemli detayların başında geliyor. Bu yüzden bu işte uzmanlaşmış bir ekip ile çalışmanız gerekiyor. Reina Kuaför Erzurum’da deneyimli ve profesyonel ekibi ile en iyi hizmeti almanızı ve kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyor!

Yukarıda verdiğimiz bilgiler doğrultusunda gelin saçı ve makyajı hizmetiniz için doğru adreste olduğunuzu düşünüyorsanız sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Recep Genç

  • Adres: Muratpaşa Mah. Saraybosna Cad. 5 Yakutiye, ErzurumYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!