Kuaför Nurşen-Bilal

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Merkez, Edirne

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 6

Hakkında

Düğün gününüz için çok heyecanlısınız. Sabahtan başlayarak düğünün bitimine kadar bütün gün koşuşturma içinde geçiyor. Size lazım olan dayanıklı saçlar ve makyaj. O günün koşuşturması içinde kendinizi rahatça bırakabileceğiniz kuaför bulmanız gerekli. Bizde Kuaför Nurşen-Bilal olarak Edirne’de sizi karşılaşıyoruz.31 yıllık tecrübemizin içine 8 tane yurtdışı kursu,37 tane yurt içi sertifika ekledik. Çok sayıda eğitime katıldık, çok sayıda yarışmada derece aldık. Bunları yaparken hep, bizimle çalışacak olan kişileri mutlu etmek istedik.20 yıldır değişmeyen adresimiz ile hizmet verdik. Şimdi de evlenecek olan kişilerin özel günlerine dokunmak için, burada yerimizi aldık. Düğün gününüzde size ve yakınlarınıza saç-makyaj, ağda, manikür-pedikür ve takma kirpik konularında isteklerinizi yerine getirebiliyoruz.

Düğün gününüzde hem saç hem de makyajınızı da hayallinizden bile güzel tasarlamak için ücretsiz prova hizmetimiz var. Provada asıl amacımız yüz hatlarınızla, gelinliğinizle bir bütün oluşturabilmek. Her şeyin uyumlu olması bir gelinin en önemli şartı. Örneğin, gelinliğinizin modeli klasik ise o tarzda gelin saç ve makyajı tercih etmelisiniz. Bu detayları konuşmak için ise 6 hafta önceden bizimle plan yapmaya başlamalısınız. Her türlü makyaj stilinde hizmet veriyoruz. Kullandığımız makyaj ürünlerini su bazlı olarak seçiyoruz. Genelde doğal makyajlardan yanayız. Düğün gününüzde taze ve doğal bir görünüm öneriyoruz. Porselen makyajların gün sonunda çatlama ihtimalini olduğunu düşünüyoruz. Bizim yaptığımız makyajlar her zaman garantilidir. O geceyi kusursuz geçireceğinize eminiz!

600-800 TL’den başlayan, içerikleri değişen paketlerimizi incelemediniz mi? Hemen iletişime geçerek Edirne gelin saçı makyajı fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer siz de Edirne’de gelin saçı ve makyajı konusunda deneyimli ellerden yardım almak isterseniz formu doldurun.

İletişim

Bilal Baran

  • Adres: Edirne/Merkez Sabuni Mah. Ekrem Demirel İş merkezi Kat:1 No:29Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!