Birol Saç Tasarım ve Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Keşan, Edirne

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Takma kirpik, Manikür / Pedikür
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 10

Hakkında

Birol Saç Tasarım ve Güzellik Merkezi olarak, renk ve kesim uzmanlığı sertifikalarına sahip salonumuz 1995 yılından beri Edirne’de hizmet veriyor. 5 kişiden oluşan bir ekip olarak profesyonellik ve titizlikle yaklaştığımız bu işi esasında severek yapıyoruz.

Gelelim saç ve makyaj konularına…

Bu dönem en çok tercih edilen gelin saçı modelleri dağınık topuzlar oldu. Salaş veya düz topuzlar son dönemde moda olan modellerden. Bunun haricinde çok farklı topuz stillerimiz de var. Trend ve modayı ne kadar takip etsek de özgünlükten ödün vermemeye çalışıyoruz ve her geline kişiye özel saç tasarımı yapıyoruz. Ana hatlarıyla isteklerinize uymakla beraber çeşitli yönlendirmeler ve fikir alışverişleriyle birlikte size özel farklı bir tasarım ortaya çıkarıyoruz. Örneğin tasarımı yaparken duvak en önemli faktörlerden birini oluşturuyor. Modeli kesinlikle duvağın şekline ve tarzına göre yapıyoruz.

Kısa saçlı gelinlerimiz düğün için uzun saçlı bir model tercih etmek isterse postiş seçeneklerimizden faydalanabilirler. Gelin başı aksesuarı olarak zincir detayını ve buketine uyumlu canlı çiçekler kullanmayı seviyoruz.

İsterse gün boyu gelinle birlikte oluyoruz ve istediği mekâna gidip saç ve makyajını yapıyoruz. Fotoğraf çekimi sırasında da makyaj tazelemeleri ve saç düzeltmeleri için yardımcı oluyoruz. Salonumuzda hizmet almak isteyen gelinlerimizin rahatlıkla hazırlanabilmeleri için giyinme alanımız mevcut.

Gelin makyajı konusunda renk olarak genellikle sadelikten yanayız, şeftali ve toprak tonları, kahveler ve pastel renkler kullanıyoruz. Gelin çiçeğinin rengine göre de uyumlu olsun diye uyarlamalar yapıyoruz. Kına ve nişan makyajı için daha yoğun koyu ve abartılı renkler kullanıyoruz. Giydiği kınalığın ve nişanlığın rengine uyumlu kombinasyonlar yapıyoruz.

Hadi şimdi yandaki formu doldurun ve bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alın!

İletişim

Birol Yanboludan

  • Adres: Sabuni Mah. Saraçlar Caddesi Yoğurtçular Sokak no:7 Mehmet Özhisar İşhanı

Birol Saç Tasarım ve Güzellik Merkezi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!