Two El Saç Tasarım

E-posta Gönder

2 yorum

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Pamukkale, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, El / Ayak masaj, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 10

Hakkında

2004’ten beridir sektörde faaliyet gösteriyoruz. Ekip olarak saç makyaj hakkında çeşitli eğitimler aldık. Her sene başında trendlerle ilgili verilen tüm seminerlere katılıyoruz. Böylece o sene içinde yapacağımız çalışmaları bu bilgilere göre şekillendiriyoruz.

Üzerinde durduğumuz en önemli noktalardan biri doğallıktan yana olmamız. Biliyorsunuz ki son zamanlarda yok gibi makyaj oldukça popülerleşti. Bu yüzden çeşitli organizasyonlarda son dönemlerde oldukça yer verildi bu türe. Doğallığınızı bozmadan makyaj uygulaması hem düğün geceniz hem de dış çekimleriniz sırasında oldukça samimi bir görüntü sergiliyor ki biz de bundan yanayız. Bu makyaj türünde fondöten kullanımı oldukça az. Amaç zaten kusurlarınızı kapatmak değil. Belki üzerini ufak bir rötüşlemek. Çünkü herkes kusurlarıyla güzeldir.

Bir diğer üzerinde durduğumuz nokta ise yüz yüze görüşme kısmı. Bu konuda kesin çizgilere sahibiz. Çünkü yüz yüze görüşmeden hem gelen kişinin tarzını, yüz şeklini değerlendiremiyoruz hem de istekler konusunda ortak karara varmak çok zor oluyor. Ayrıca yüz yüze görüşmek hem samimiyet hem güven açısından da çok önemli.

En değerli gününüzü emanet edeceğiniz kuaförünüze güvenmek ilk önceliğiniz olmalı. Bu güveni sağlamak içinde öncesinde görüşmek gerekiyor.

Yandaki formu doldurarak hem sorularınızı bizle paylaşıp hem de Denizli Two El Saç Tasarım fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Hüseyin Öğüt

  • Adres: Yunus Emre Cad. Yunus Emre Mah. No:73/A, Denizli

Two El Saç Tasarım Yol Haritası

2 yorum


N&M

Nida & Mehmet

Düğün Tarihi: 31.07.2019

Herşey tam istediğim gibi oldu çok memnun kaldım herkes makyajıma saçıma bayıldı, hüseyin bey çok enerjik çok ilgili :) ellerinize sağlık

A&Y

ASLIHAN & YAVUZ

Düğün Tarihi: 04.05.2019

ÖNCELİKLE HERŞEY HARİKAYDI GÜN BOYU OKADAR KOŞUŞTURMAYA RAGMEN SAÇIM MAKYAJIM GECE BOYU AKMADI BOZULMADI NEKADAR DOĞRU TERCİHTE BULUNMUŞUM. EKİBİNİZE VE SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!