Saloon Sultan Bedir

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

800-1.000 TL

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 800-1.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 8

Hakkında

Saç ve makyaj konusundaki uzmanlığı, pek çok gelin adayını salonunda ağırlamanın kazandırmış olduğu tecrübesi ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile Saloon Sultan Bedir, kusursuz bir gelin olmak isteyen herkese kapılarını açıyor!

Sultan Bedir Kuaför Denizli’de gerek saç gerekse de makyaj hizmetleri ile gelin adaylarının tercih edebileceği en iyi salonlar arasında yer alıyor. Tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştiren ve aldığı eğitimler sayesinde tüm hizmetlere hâkim olan Saloon Sultan Bedir ile bambaşka bir görünüm kazanmaya hazır mısınız?

Faaliyet göstermeye başladığımız günden beri kendimizi sürekli geliştirmeyi hedefliyoruz. Öğrenmenin yaşı olmadığına inanıyor, yenilikçi yapımız sayesinde her sene çok daha iyi bir ev sahipliği yapmaya çalışıyoruz. Yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyor, gelin adaylarımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Bu yüzden de Denizli kuaförleri arasında farklılaşarak sizlerin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz.

Saç ve makyaj ile ilgili işlemlerimize başlamadan önce gelin adaylarımızı tanıyoruz. Tarzlarını, stillerini, hayallerini, gelinliklerini, duvağını, nasıl bir saç ve makyaj modeli istediğini, kısacası akıllarında ne varsa öğreniyoruz. Hizmetlerimizi de bu doğrultuda sunuyoruz. Saloon Sultan Bedir olarak güzelliğin bütünde, mükemmelliğin ise detaylarda saklı olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden tepeden tırnağa uyumlu görünmeniz, kusursuz bir gelin olmanız için en önemli unsur!

Sadece saç ve makyaj değil, bakım adı altında toplanan tüm işlemleri profesyonel bir şekilde sağlıyoruz. Microblading, ipek kirpik, takma kirpik, manikür, pedikür, ağda, cilt bakım, takma tırnak ve daha pek çok hizmet için doğru adrestesiniz.

Güzelliğinizi Saloon Sultan Bedir farkıyla ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz! Güler yüzlü hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Sultan Bedir

  • Adres: Değirmenönü, Mimar Sinan Cd. No:39, 20010 Merkezefendi/DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!