Özlem Kuaför ve Güzellik Salonu

E-posta Gönder

Özlem Kuaför ve Güzellik Salonu

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Pamukkale, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Hakkında

Özlem Kuaför ve Güzellik Salonu Pamukkale’de yer alıyor. Alanında uzman ekibimizin faaliyet gösterdiği salonda pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. Hijyen koşullarına dikkat ettiğimiz salonda, kaliteden ödün vermiyor ve her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Hayal ettiğiniz güzellik için zarif uygulamalar yapıyor, saçtan tırnağa hemen her konuda hizmet veriyoruz. Her gün güzellik uygulamalarında yeniliklere yer veriyor, bunun için mesleki gelişmeleri de yakından takip ediyoruz.

Güzelliğinize en çok önem verdiğiniz anlarda ve düğün günü de yanınızda olmak için hazırlıklara başlıyoruz. Ön görüşme ve tasarımlarla anbean düzenlediğimiz süreçte 2 önemli adım atıyoruz. Bunlar saç tasarımı ve makyaj uygulamaları:

Gelin saçı tasarımı için ilk işimiz isteklerinizi öğrenmek oluyor. Hayal ettiğiniz şıklık için topuz, örgü ve dağınık modeller arasından istediğinizi tarzınıza uygun olacak şekilde tasarlıyoruz. Bunun için düğün öncesi renklendirme, kesim, kaynak ve renk değişikliği gibi uygulamalar da yapıyoruz. Güçlü ve parlak saçlar için bakımları da ihmal etmiyoruz. Bu sayede geceye ışığınızla damga vurmanızı sağlıyoruz. Özlem Kuaför Pamukkale ailesi olarak tasarımlarda son derece iddialıyız. Gelinlik modeli, duvak ve saç aksesuarlarıyla uyum sağlayan şıklık için özel bir model tasarlayacağımızı da şimdiden söyleyebiliriz.

Makyaj uygulamalarına gelecek olursak, ilk önceliğimiz doğru ürünleri seçmek! Cilt yapınıza uyan ürünlerle doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak için çalışıyoruz. Güzelliğinize ışık tutarken kalıcı bir makyaj için porselen makyaj sabitleyiciler de tercih ediyoruz. Bu arada düğün günü yanınızda olmasını istediğiniz sevdikleriniz için de hazırlıklara başlıyoruz! Pek çok gelin adayımız gibi siz de kalıcı makyaj uygulamaları, saç bakımları ve protez tırnak işlemlerinden de yararlanmak ister misiniz?

Pamukkale Özlem Kuaför iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

Mehmet Bey

  • Adres: İncilipınar, 1280. Sok. No: 28, 20150 Pamukkale/DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!