Megalife Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hakkında

Biz kadınlar olarak siz kadınların her zaman güvenip kendini emanet edebileceği iyi bir kuaföre sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösterdiğimiz salonumuz Megalife Kuaför Denizli merkezde bulunuyor ve kişisel bakıma dair ihtiyacı olan kadınları ağırlıyor. Bizim çalışma sistemimiz konuklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizi anlamak, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak hatta doğru yönlendirmeleri yapmak üzerine kurulu. Her zaman güler yüzlülük samimiyetle yaklaştığımız konuklarımızla profesyonellik çerçevesini bozmadan adeta bir arkadaş oluyor ve tüm isteklerini eksiksiz yerine getiriyoruz.

Buradan hareketle söyleyebiliriz ki düğün, nişan merasimi ve kına gecesi gibi büyük ve tekrarı olmayan organizasyonlar için de gelinlerimize aynı samimiyetle özeni gösteriyoruz. Sevdiği insanla dünyaevine girmeye yolundaki gelinlerimizle severek ilgileniyor, en ince ayrıntısına kadar her şeyi düşünüyor ve hayal ettiklerinden de ötede bir görünüm sunuyoruz. Hazırlık aşamasında gelinlik modeline uyacak ve düğün konseptini de tamamlayacak bir saç modeliyle başlıyoruz. Eğer talep ettiği bir model varsa onu da aynen uygulayabiliyoruz elbette. Saçın son rötuşlarını yapmadan önce gelini makyözümüze teslim ediyoruz. Bu aşamada en kaliteli ürünler ve en güncel tekniklerle profesyonel bir makyaj uyguluyoruz. Ten rengine uygun tonlar kullanmaya ve yüz hatlarını ön plana çıkarmaya özen gösteriyoruz.

Talep olur da gelinimiz kendiyle birlikte ailesinden ve arkadaş çevresinden yakınlarını da salonumuza getirmek isterse memnuniyetle karşılıyoruz. Davetli sayısına göre önceden randevu oluştururken planlamamızı yapıyor ve o günü gerekirse gelinimiz ve yakınlarına ayırıyoruz. Eğer kesim, renklendirme, kişisel bakın, ağda ve benzeri uzun soluklu işlemlerden bir veya birkaçına ihtiyacınız varsa düğünden önceki bir günde salonumuzu mutlaka uğramanızda fayda var.

Denizli Megalife Kuaför fiyatları hakkında bilgi almak veya bizimle tanışmak isterseniz yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Rustem Toptas

  • Adres: Saraylar, Selçuk Cd. No:11, 20100 Denizli Merkez/Denizli

Megalife Kuaför Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!