Makeup Özlem Elmas

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Pamukkale, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Hakkında

En mutlu güne hazırlanmak için alanında uzman isimlerle çalışmak isteyen gelin adaylarının tercihi Makeup Özlem Elmas, Denizli gelin saç makyaj konusundaki tecrübesi, bilgi birikimi ve memnuniyet esaslı hizmet anlayışı ile kusursuz bir gelin olmanız için tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Güzellik ve bakım konusundaki merakımı küçük yaşta fark ettim. Hem saç hem de makyaj alanında kendimi sürekli geliştirmek için çeşitli araştırmalar yaptım. Uzun zamandır aktif olarak çalışarak ciddi bir deneyime de sahip oldum. O günden beri sektörü ve modayı yakından takip ederek özellikle gelin saçı ve makyajındaki en yeni trendleri beni tercih eden gelinlere uyguluyorum. Bunu yaparken de pek çok kritere önem veriyorum. Mesela saç ve modeli seçmek için tarz ve zevklerinizi, düğün konseptinizi ve gelinliğinizi öğreniyorum.

İster düğün mekanına, isterseniz bir otele isterseniz de eve gelebiliyor, makyajınızı belirlediğiniz yerde yapabiliyorum. Bu özgürlüğü sağlayarak, düğün tarihi yaklaştıkça yoğun bir temponun içinde olan gelin adaylarına da bir avantaj sağlamış oluyorum.

Denizli’deki kuaförlerden farklılaştığımız en önemli nokta ise; Türkiye’nin her yerine gidebiliyor olmam! Denizli ilçeleri ve çevre iller başta olmak üzere düğün hazırlığınız için beni nerede tercih etmek isterseniz, o şehre yanınıza gelebiliyorum. Tabii ki bunun uzun bir süreç olduğunu da belirtmek istiyorum. Bu yüzden benimle düğün tarihinizden en az 1 ay önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylelikle detaylı bir hazırlık ve planlama sürecinden sonra belirlenen günde yanınızda olabiliyorum.

Eğer hakkımda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşabilirsiniz. Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için ben her zaman hazırım! Peki ya siz?

İletişim

Özlem Elmas

  • Adres: Kuşpınar Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:68/B Pamukkale/DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!