İkizler Saç Tasarım

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Pamukkale, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Böylesine özel bir gününüzde kendinizi harika hissedip, tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle İkizler Saç Tasarım Denizli olarak size profesyonel gelin saçı ve makyajı hizmeti sunuyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı tasarlarken sizin isteklerinizi ön planda tutmaya önem veriyoruz. Sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğrendikten sonra hazırlıklarınıza başlıyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında aynada oluşan son görüntünün tam olarak sizin içinize sinmesi için özenle çalışıyoruz.

Gelin saçının belirlenmesine düğün mekanı, yüz şekli, gelinlik modeli gibi pek çok faktör etkilidir. Biz İkizler Saç Tasarım olarak tüm bu faktörleri iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun saç modeline sizinle beraber karar verip uyguluyoruz. Düğün gününüzde farklı bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz renklendirmeden, kesime kadar son derece kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Dilerseniz saçınızda ışıltılı taşlardan, renkli çiçeklere kadar çeşit çeşit aksesuarlar kullanıp, saçlarınıza ayrı bir hava katabiliyoruz. Düğün gününüzde sevdiklerinizle doyasıya eğlenirken saçlarınızın bozulmaması için de kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızın hazırlıkları tamamlandıktan sonra profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızı yüz hatlarınıza, tarzınıza, gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun olacak şekilde tasarlıyoruz. Düğün gününüzde bakışlarınıza anlam katmak için kirpik lifting gibi profesyonel uygulamalar yapabiliyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı olması için, hazırlıklarınıza makyaj bazı uygulamamızla başlıyoruz. Makyajınızın geri kalanında da kalıcılığı yüksek dünya markalarının ürünlerini kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve İkizler Saç Tasarım Denizli kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımızla düğün gününüze güzellik katmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Nebi Özkan

  • Adres: Çamlaraltı Mah. Şht. Dr. Munise Özcan Cad. 18 DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!