Çitlembik Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Çivril, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hakkında

Telafisi olmayan günlerin başında gelen düğün gününüzde kusursuz görünmeyi en çok hak eden gelin adaylarımız, istek ve ihtiyaçlarını Çitlembik Kuaför’de eksiksiz bir şekilde karşılayabilirler. Hayallerinizdeki saç ve makyajı yerine getirirken sizi son derece eğlenceli ve keyifli bir ortamda ağırlıyoruz. Ne dersiniz? Düğününüze maksimum memnuniyet ile salonumuzdan uğurlanmak ister misiniz?

Sektörüne giriş yapmamızın amacı, Çivril’deki kuaförlerden farklılaşarak gelin adaylarının en çok tercih ettiği salonlardan olmak. Bunun için büyük bir sorumluluğun altına giriyor, kalitemizi, hizmet anlayışımızı ve kullandığımız ürünleri sürekli geliştiriyoruz. Her gelin adayımızın beklentisine hitap ediyoruz. Nasıl mı? Değişen modayı ve en çok tercih edilen trendleri yakından takip ediyor, son yıllarda sıklıkla tercih edilen saç ve makyaj modellerini salonumuzda uyguluyoruz. Size ise kusursuz görünümünüzün keyfini çıkarmak kalıyor.

Makyajınızı yaparken ten renginiz, göz renginiz ve yüz hatlarınıza dikkat ediyor, profesyonel bir hizmet alacağınızın garantisini veriyoruz. Saç modelinizi belirlerken ise saç uzunluğunuza, saç yapınıza ve rengine uyumlu olmasını amaçlıyoruz. Koyu saç rengi için ağırlıklı olarak topuz gelin saçı öneriyor, sarı ya da kumral bir renge sahip saçlar için ise dağınık ve doğal modeller tavsiye ediyoruz. Küçük gibi görünen ancak son derece önemli bu gibi detaylara dikkat ederek Denizli kuaförleri arasında farklılaşıyoruz. Farkımıza salonumuza gelerek yakından şahit olmaya hazır mısınız?

Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için kullandığımız malzemeler için sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, kalite ve hijyen açısından onaylı olduklarını belirtmek istiyoruz.

Eğer gelin saçı ve makyajı ile ilgili bilgi birikimlerimiz ve imkanlarımıza yakından şahit olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Aliye Başlı

  • Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Bulv. No:31/1 Kızılcasöğüt Ksb . Çivril / DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!