Ceylan Varol Kuaför & Güzellik

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hakkında

Tam on beş yılı aşkın deneyimimiz ve işimize duyduğumuz aşkla Ceylan Varol Kuaför & Güzellik Salon’u olarak kadınların hayatına güzellik katıyoruz. Şimdi de sizin düğün gününüzde profesyonel dokunuşlarımızla ışıldayan bir güzelliğe ulaşmanız için, sizi salonumuza davet ediyoruz.

Açıldığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. Yılların verdiği tecrübemizi ve işimize duyduğumuz tutkuyu arkamıza alarak, sektörde size her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. İşimize duyduğumuz özenin bir getirisi olarak salonumuzda kullandığımız ürünler konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Ayrıca kendimizi daima bir adım ileri taşımak için düzenli olarak eğitimler alıyoruz ve sektörümüzdeki son yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı tasarlamaya başlamadan önce sizin isteklerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmadan işimizi bitmiş saymıyoruz. Gelin saçınızıve makyajınızı hazırlarken yüz şeklinizi, gelinliğinizi, düğün mekanınızı, tarzınızı ve daha birçok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Böylece bir bütün olarak sizi en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçını ve makyajını tasarlıyoruz. Kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak da kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Salonumuzda profesyonel cilt ve saç bakım işlemleri de uyguluyoruz. Düğün gününüzden önce gerçekleştirdiğimiz bu uygulamalarla düğününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmanızı sağlıyoruz. İyi bir makyajın sırrı iyi temizlenmiş bir cilttir. Yaptığımız cilt bakım uygulamalarında cildinizi ölü derilerden, porlardan ve kirden arındırarak makyajınızın cildinizde daha pürüzsüz durmasını sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Ceylan Varol Kuaför & Güzellik Denizli gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz tüm tecrübemizi ve profesyonelliğimizi birleştirerek eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Ceylan Varol

  • Adres: Saraylar Mah., Selçuk Cd. Polat İş Hanı No:27, Merkezefendi /DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!