Ülkü Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Gemlik, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

RA Luxury
18 5

Osmangazi

RA Luxury

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Melek Akkaya Saç Tasarım
39

Yıldırım

Melek Akkaya Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Meltem Rüzgar Saç Tasarım
29 1 6

Nilüfer

Meltem Rüzgar Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
600 TL'den az

Hakkında

Düğününüzde tüm sevdiklerinizi etkileyen bir gelin olma hayaliniz, Ülkü Kuaför ile gerçeğe dönüşüyor! Tarzınızı, zevkinizi, kısacası sizi yansıtan saç ve makyajınız ile tüm hayran bakışları üstünüzde toplamak istiyorsanız, doğru sayfadasınız!

Ülkü Kuaför olarak faaliyete başladığımız ilk günden beri koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alıyor, salonumuzdan içeriye giren herkesin mutlu bir şekilde ayrılmasını hedefliyoruz. Bunun için de istek ve ihtiyaçlara hitap ediyor, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Gerek hizmet anlayışımız, gerek uzman kadromuz, gerekse de kullandığımız aksesuar ve ekipmanlar ile güveninize layık olacağımızdan emin olabilirsiniz. Gemlik kuaförleri arasından tercihinizi Ülkü Kuaför’den yana kullanacak, pişman olmayacaksınız!

Tecrübelerimizi en iyi şekilde kullanarak saçınız için bir imaj danışmanlığı yapabiliyoruz. Kesim, ombre, gölge, röfle, keratin bakım ve saç botoksu gibi farklı işlemler uygulayarak saçlarınıza sihirli dokunuşlar yapıyoruz. Saç modelinizi belirlemede çeşitli önerilerde bulunuyor, bunu yaparken saç uzunluğunuz, ten renginiz, gelinliğinizi, duvağınız ve düğün konseptiniz gibi unsurları da ön planda tutuyoruz.

Aynı işlemleri makyajınız için de gerçekleştiriyoruz. Tümüyle uyumlu görünmeniz için hem saç hem de makyajınızın aynı tarz ve konseptte olması gerekiyor. Bu doğrultuda makyajınızı da tamamlıyor, sizi düğününüze hazır bir hale getiriyoruz.

Sadece saç ve makyajı değil, güzelliğinizi ortaya çıkaracak pek çok bakım işlemlerini de salonumuzda profesyonel bir şekilde uygulayabiliyoruz. Manikür, pedikür, kalıcı oje ve epilasyon gibi hizmetlerle de gelin adaylarımızın mutluluğunu sağlıyoruz.

Özellikle düğünlerin arka arkaya yapıldığı dönemlerde oldukça yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Bu yüzden herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına bizimle düğün tarihinizden en az 3 hafta önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle birlikte planladığımız gün tamamen size ayırabiliyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Ülkü Maviş

  • Adres: Ata Sb Mah No: 80874, 16600 Gemlik/BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!