Özge Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Orhangazi, Bursa

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 10

Önerilen Firmalar

Melek Akkaya Saç Tasarım
27

Yıldırım

Melek Akkaya Saç Tasarım

Sevda Sarman Saç Tasarım
39 7

Nilüfer

Sevda Sarman Saç Tasarım

RA Luxury
12 4

Osmangazi

RA Luxury

Hakkında

“Göz kamaştıran bir gelin olmak istiyorum!”, “Sevdiklerimi etkilemek ve uzun süre hafızalardan çıkmamak istiyorum!” ve “En mutlu olduğum günde kendimi çok daha özel hissetmek istiyorum!” gibi düşüncelere sahip tüm gelin adaylarımızı salonumuza davet ediyoruz. Ne hayal ediyorsanız gerçeğe dönüştürecek, bu önemli güne sizi kusursuz bir şekilde hazırlayacağız.

Gelin adaylarının hayatlarında güzel bir iz bırakmak için 2012 senesinden beri kesintisiz bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. İlk günkü heyecan ve tutkumuzu kaybetmeden, sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimlerini saç ve makyajınızı belirleme ve uygulamada kullanıyoruz. Orhangazi kuaförlerinin arasından farklılaşmak ve sizlerin ilk tercihleri arasında yer almak için kendimizi sürekli geliştiriyor ve en yeni trendleri yakından takip ediyoruz. Böylelikle salonumuzda her gelin adayımızın tarzını yansıtacağımızın da garantisini veriyoruz.

Saçınızın ve makyajınızın kalıcılığını sağlamak için çeşitli ürünler kullanıyoruz. Saç modelinizi tamamladıktan sonra özel spreyler sıkıyor, saçınızın gün boyunca ilk görünümünü korumasını sağlıyoruz. Makyajınız için ise önce sabitleyici özel kremler kullanıyoruz. Bu hem yüzünüzün daha parlak görünmesini sağlıyor hem de makyajınızın kalıcılığını artırıyor.

Salonumuzda kullanılan güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinin tümünün sağlık, kalite ve hijyen açısından onaylı olduklarını belirtmek istiyoruz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, güveninize her konuda layık olmaya çalışıyoruz.

Geniş salonumuz ve profesyonel ekibimiz sayesinde düğün gününüzde sizi yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınızı da ağırlayabiliyoruz. Düğün günü gelin ile birlikte 10 kişiyi bambaşka bir görünüme kavuşturabiliyoruz.

Özge Kuaför Orhangazi’de düğünü için kusursuz bir hizmet arayan gelin adaylarına kapılarını açıyor. Farkı her detayda hissetmek ve kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlardan yararlanmak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Özge Bektaş

  • Adres: Camikebir Mah. Mektep Cad. No:11 Orhangazi/BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!