Müge Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Kestel, Bursa

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Margania Beauty Academy
50 5 10

Nilüfer

Margania Beauty Academy

Ergun Pekin & Gülnar Yusifova
17

Nilüfer

Ergun Pekin & Gülnar Yusifova

Ahmet Albayrak Hair Styler
23 1 2

Nilüfer

Ahmet Albayrak Hair Styler

Hakkında

Bursa Kestel'de faaliyet gösteren Müge Kuaför, düğününe kusursuz bir şekilde hazırlanmak isteyen gelinlerin ilk tercihi oluyor. Her biri alanında uzman saç tasarımcılarımız, kaliteden ödün vermeyen hizmetlerimiz ve ferah salonumuz sayesinde hayal ettiğiniz profesyonel hizmetleri tek bir adreste bulacaksınız.

Büyük bir sevgi duyduğumuz mesleğimizi uzun yıllardır yapan başarılı bir ekibiz. Şimdiye kadar Bursa’da düğün yapan birçok gelin adayıyla çalışma fırsatı bulduk ve her birinin hayallerine dokunduk. Bizimle iletişime geçtikleri andan salonumuzdan ayrıldıkları ana kadar beraber hareket ettik ve süreç boyunca çok eğlendik. Tecrübe anlamında da bize çok şey katan gelin adaylarımızın olumlu geri dönüşleri işimize sıkı sıkı sarılmamızı sağladı. Şimdi bu tecrübe ve motivasyonla sizin yanınızda olmak, güzelliğinizle tarzınıza ışık tutmak istiyoruz. Hadi başlayalım!

Saç ve makyaj için model önerilerinde bulunmadan belli kriterleri göz önünde tutuyoruz: Düğün mekanınız açık mı kapalı, gelinlik modeliniz, saç yapınız, duvağınız, saç aksesuarlarınız... Bu kriterleri sorgulamamızın amacı tepeden tırnağa her detayın birbiriyle uyumlu olmasını sağlayarak sizi kusursuz bir güzelliğe kavuşturmak. Bize verdiğiniz yanıtlara göre daha önce yaptığımız saç tasarımlarından örnekler gösteriyoruz. Seçim yaptığınız anda vakit kaybetmeden uygulama aşamasına geçiyoruz.

Tabii gelin makyajınızı da biz yapıyoruz. Saçlarınıza gösterilen hassasiyet makyajınız için de gösteriliyor salonumuzda, hiç merak etmeyin. Makyözlerimiz yüz hatlarınızı ortaya çıkaran doğal bir makyaj yapmak için titiz bir çalışma yürütüyor. Uygulamalarımıza cildinizi nemlendirmekle başlıyoruz. Daha sonra baz çalışmaları yapıyor, en sevdiğiniz renkler ve ürünler eşliğinde makyajınızı tamamlıyoruz. Makyajınızın düğün bitene kadar kalıcı olması için sabitleyici spreyler sıkmayı da ihmal etmiyoruz.

Gördüğünüz gibi birçok detayla yakından ilgileniyor, size güvenilir bir hizmet veriyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Bursa gelin saçı ve makyajı fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Müge Hanım

  • Adres: Ahmet Vefik Paşa, Mahallesi, Bursa Cd. No:40, 16450 Kestel/BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!