Kudret Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Kestel, Bursa

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Make Up & Hair Mustafa Çınkı
47 6

Nilüfer

Make Up & Hair Mustafa Çınkı

Yasin Zengin Hair Beauty Salon
26 3

Nilüfer

Yasin Zengin Hair Beauty Salon

Hacer Saç Tasarım
171 1

Nilüfer

Hacer Saç Tasarım

Hakkında

Hayatınızın en değerli günlerinden biri olan düğününüz için tüm isteklerinizi yerine getirebilecek bir kuaför salonu mu arıyorsunuz? Kudret Saç Tasarım ile bu mümkün! Sizi bu özel güne eksiksiz bir şekilde hazırlıyor, hayran bakışlar arasında eşsiz saatler yaşamanızı sağlıyoruz.

İlk günden itibaren Kestel kuaförleri arasında önemli bir konuma sahip olmak ve çiftlerin aklına gelen ilk isimlerden olmayı amaçlıyoruz. Bu yüzden kalite standardımızı sürekli artırıyor, memnuniyet odaklı hizmet anlayışımızı sürekli geliştiriyoruz. Yalnızca güzel saç ve makyaj modelleri ortaya çıkarmakla kalmıyor, güler yüzlü ev sahipliğimiz ile de ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı gösteriyoruz.

Saç ve makyajınız için bir model belirlerken pek çok kriteri ön planda tutuyoruz. Modellerin yalnızca güzel durmasını değil, gelinliğinizle, düğün mekanınızla ve düğün konseptinizle de bir bütün halinde olmasını amaçlıyoruz. Bu yüzden önce sizi yakından tanıyor, gerekli tüm detayları öğreniyoruz. Tarzınız ve zevklerinize de öncelik vererek sizi en iyi şekilde yansıtacak tasarımlar belirliyoruz.

Kullandığımız tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinde sektörün en iyi markalarını tercih ediyor, güzelliğinize layık olmak için üstümüze düşen ne varsa yerine getiriyoruz. En değerli gününüzde bizi tercih etmenin sorumluluğuyla çalışıyor, kusursuz bir görünüm için gerekli tüm ayrıntıların üstünde duruyoruz.

Bahar ve yaz dönemi ile birlikte düğünler de haliyle fazlalaşıyor. Biz de özellikle bu tarihlerde yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Eğer sizin de düğününüz bu tarihlerdeyse herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına bizimle düğününüzden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle ekibimiz ile birlikte bu özel güne eksiksiz bir şekilde hazırlanıyor, buradan mutlu bir şekilde uğurlamak için tüm planları yapıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Mutluluğunuzu paylaşmak ve hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Kudret Koçoğlu

  • Adres: Kale, Uzun Cd. No:8, 16450 Kestel/BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!