İlknur Ulağlı Makeup Artist

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Gürsu, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Sevda Sarman Saç Tasarım
31 1 7

Nilüfer

Sevda Sarman Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
600 TL'den az
RA Luxury
18 5

Osmangazi

RA Luxury

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Ness Makeup Hair Designer
53 10

Osmangazi

Ness Makeup Hair Designer

Saç ve Makyaj
600 TL'den az

Hakkında

Kendinizi uzun zamandır bu sektörde sayısız gelin adayını ağırlamış bir ismin profesyonelliğine bırakmak ister misiniz? İlknur Ulağlı, saç ve makyaj konusundaki tecrübesi ve bilgi birikimlerini en iyi şekilde aktararak düğün gününüzde benzersiz bir gelin olmanızı sağlıyor. Nasıl mı?

Öncelikle gelin adayımızın nasıl bir model istediğini, hayallerini, tarzını, stilini, düğün konseptini ve bunun gibi ince detayları öğreniyoruz. Sadece işlemlerimize odaklanmakla kalmıyor, tepeden tırnağa uyumlu ve kusursuz görünmenizi amaçlıyoruz. Yukarıda saydığımız özelliklere uygun saç ve makyaj modellerini beğeninize sunuyor ve hazırlıklarımıza hızlıca başlıyoruz. Memnuniyetiniz için her işlemden sonra düşüncelerinizi alıyor, içinizin rahat olması için titizlikle çalışıyoruz.

Bursa gelin saçı ve makyajı yapan kuaförlerden biri olarak kullandığımız güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinde sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz. Kalite ve sağlık açısından onaylı bu markalar ile beklentilerinizin çok daha üstünde bir hizmet sunuyor, sizi buradan hayallerinizin de ötesinde bir gelin olarak uğurluyoruz.

Düğün gününüzde sizi yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınız ve sevdiklerinizle salonumuza gelebiliyorsunuz. Geniş salonumuzda çeşitli ikramlarla mutluluğunuzu sağlıyor, stresten uzak ve keyifli bir ortam yaratıyoruz. Aynı zamanda yakınlarınıza da bu özel günde hizmet verebiliyoruz. Sadece siz değil, yakınlarınız da kalitemizden yararlanabilir!

Bursa kuaförlerinden farklılaştığımız en önemli konu; hem kuaför hem de gelinlik hizmeti veriyor olmamız! Evet, yanlış duymadınız! Gelin adaylarının en çok zorlandığı ve belki de en çok önem verdiği konularda sizlere profesyonel bir destek vermek için sabırsızlanıyoruz. Gelin, güzelliğinizi birlikte ortaya çıkaralım, sizi kusursuz bir gelin olarak düğününüze hazırlayalım.

Hakkımızda daha çok şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hayal ettiğiniz ne varsa, İlknur Ulağlı’da!

İletişim

İlknur Ulağlı

  • Adres: Yenidoğan, Ankara Yolu Cd. No:24, 16300 Gürsu/BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!