Belinda Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Gemlik, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Meltem Rüzgar Saç Tasarım
29 1 6

Nilüfer

Meltem Rüzgar Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
600 TL'den az
Ness Makeup Hair Designer
53 10

Osmangazi

Ness Makeup Hair Designer

Saç ve Makyaj
600 TL'den az
Esra Uzun Makeup
16 2

Nilüfer

Esra Uzun Makeup

Saç ve Makyaj
600 TL'den az

Hakkında

Düğün hazırlık sürecinin en önemli konulardan biri olan gelin saçı ve makyajı, Belinda Kuaför ile gelin adayları için bir zorluk olmaktan çıkıyor! Bursa’nın Gemlik ilçesinde faaliyet gösteriyor, sizi yepyeni bir hayata başlayacağınız bu özel güne kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz!

Açıldığımız günde beri yenilikçi bir hizmet anlayışını benimsiyor, kendimizi sürekli geliştirerek Bursa kuaförlerinden farklılaşmayı amaçlıyoruz. Gelin adaylarımızın ilk tercihleri arasında yer almak için hassasiyetle çalışıyor, en mutlu günlerinizde tercih edilmenin bilincinde oluyoruz. Sağladığımız her imkan, sunduğumuz her hizmette memnuniyetinizi esas alıyor, sizi buradan mutlu bir şekilde uğurlamak için isteklerinizi ön planda tutuyoruz. Hayallerinize erişiyor, düğününüzde göz kamaştırarak tüm davetlileri etkilemenizi istiyoruz.

Kesim, boya, röfle, perma, ombre ve bunun gibi daha pek çok işlemi bugüne kadar sayısız kez gerçekleştirdik. Eğer tarzınızda bir değişikliğe gitmek istiyorsanız, tam yer ve tam zamanı! Kendinizi özgür bırakın, tecrübemize güvenin!

Gelin saçı ve makyajında uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Önce, düşündüklerinizi, tarzınızı, zevkinizi ve nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Eğer tecrübemizden yararlanarak bizden çeşitli öneriler isterseniz, önemli unsurlara dikkat ederek tavsiyeler verebiliyoruz. Gelinliğiniz, duvağınız, vücut yapınız, saç uzunluğunuz, ten renginiz ve yüz hatlarınız, bu unsurların başında geliyor. Tepeden tırnağa uyumlu görünmeniz için her konunun üstünde duruyor, hiçbir detayı atlamıyoruz.

Belirlediğimiz saç ve makyajı uygulamaya geçmeden önce çeşitli ön hazırlıklar yapıyoruz. Saçınıza bir keratin bakım uyguluyor, temizliyor ve gelin saçı için hazır hale getiriyoruz. Makyajınızı yapmadan önce ise cildinizi özel kremlerle pürüzsüz bir hale getiriyoruz. Bu, hem yüzünüzün daha parlak görünmesini hem de makyajın bozulmadan daha uzun süre kalmasını sağlıyor.

Düğününüze, tüm detayların düşünüldüğü ve tarzınızın en iyi şekilde yansıtıldığı Belinda Kuaför’de hazırlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

İhsan Kaya

  • Adres: Hamidiye Mah. Kumsal Sok. No: 13/1 Gemlik/BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!