Kuafor F.D

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Nazilli, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Yavuz Demirel
42 1 4

Efeler

Yavuz Demirel

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL

Hakkında

Her şeyin kusursuz olmasını istediğiniz düğün gününüzde, saç ve makyajınızın da kusursuz olması gerektiğini düşünüyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ekibimiz, şimdiye kadar birçok gelin adayının hayallerine dokundu. Bu nedenle gerekli tecrübeye, yeteneğe ve bilgiye sahibiz. Gelin sizin de doğal güzelliğinizi ortaya çıkararak konuklarınızın karşına hayal ettiğiniz görünümle çıkmanızı sağlayalım!

Yol arkadaşlığınızı yapacağımız hazırlık sürecinizde en büyük amacımız, sizi salonumuzdan mutlu bir şekilde uğurlamak. Bu amacımıza ulaşmak için titiz bir çalışma yürütüyor, değişen trendleri yakından takip ederek kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Açıldığımız günden beri bizi tercih eden gelin adaylarımızın memnuniyetlerini sağlamak adına yenilikçi bir tavır sergiliyoruz. Sağlığınıza da gereken önemi verdiğimizden dünya ünlü markaların kozmetik ürünleri kullanıyoruz.

Aydın kuaför salonları arasında bulunan Kuaför F.D, işlemlere başlamadan bazı kriterleri göz önünde tutuyor. Mesela; saç uzunluğunuz, gelinlik ve duvağınızın modeli, düğün mekanınızın özellikleri gibi detayları öğrenip saç modelini buna göre belirliyoruz. En az saçlarınız kadar önem verdiğimiz makyaj stilinizi seçerken de yüz tipiniz, yüz hatlarınız, göz renginiz belirleyici rol oynuyor. Gördüğünüz gibi akla gelmeyen küçük ayrıntıları bile değerlendirerek size profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Saçlarınız son görünümünü aldıktan sonra özel spreyler yardımıyla sabitleme işlemleri yapıyoruz. Bu sayede koşuşturmanın, dans etmenin ve doyasıya eğlenmenin keyfini saçlarım bozulur mu stresi olmadan çıkarabiliyorsunuz. Makyajınızı uygulama aşamasında ise özel kremleri cildinize sürerek nemlendiriyoruz. Daha sonra belirlediğimiz stili uygulamaya başlıyoruz. Saçlarınızda olduğu gibi makyajınızı da sabitlediğimizden gün boyu kalıcı bir makyaja sahip oluyorsunuz.

Gelin saç modelleri ve profesyonel makyaj uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi alıp randevu oluşturmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan form aracılığıyla bize ulaşabilir, aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Altıntaş Mahallesi 336. Sokak No:17 Nazilli/Aydın

Kuafor F.D Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!