Yaman Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Konyaaltı, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Salon Maya
42 14

Muratpaşa

Salon Maya

Saç ve Makyaj
600 TL'den az

Hakkında

Düğün mekanınızın kapısından içeriye girdiğiniz anda tüm davetlileri etkilemek istiyorsanız saçınız ve makyajınıza son derece önem vermeniz gerekiyor. Gelinliğiniz ile birlikte en çok dikkat edilen konuların başında gelen gelin saçı ve makyajı için açıldığımız ilk günden beri eksiksiz bir hizmet sunuyoruz.

Antalya’da hizmet vermeye başladığımızda takvimler 2006 yılını gösteriyordu. İlk günden beri gelin adaylarımızın istek ve ihtiyaçları bizim için en önemli kriter oldu. Bu doğrultuda çalışarak bizi tercih eden herkesin memnuniyetini de fazlasıyla karşıladık, karşılamaya devam ediyoruz. Konyaaltı kuaförleri arasında geldiğimiz noktayı hiçbir zaman yeterli görmüyor, kendimizi geliştirmek için sürekli araştırıyor, eğitimler alıyor, en yeni trendleri yakından takip ediyoruz. Değişen modaya ayak uyduruyor, o sene en çok tercih edilen gelin başlarını salonumuzda uyguluyoruz.

Sizi bu özel günde yalnız bırakmak istemeyen sevdikleriniz için de bir haberimiz var. Düğün günü toplam 10 yakınınıza da hizmet verebiliyoruz. Aynı zamanda Yaman Kuaför olarak sizi salonumuzda ağırlamanın yanı sıra eve, düğün mekanına ya da otele de gelebiliyoruz.

Salonumuzda verdiğimiz profesyonel hizmet saç ve makyajla da sınırlı değil. Kalıcı makyaj, kalıcı oje, manikür, pedikür, epilasyon ve ipek kirpik gibi işlemleri de uzmanlıkla gerçekleştiriyor, sizi ihtiyacınız olan kusursuz görünüme kavuşturuyoruz.

Gelin adaylarımızı ilgilendiren bir diğer konu ise uygun fiyatlarımız. Tüm bu imkanlara çok uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyoruz. Hem size hem de cebinize hitap edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Eğer saçınız ve makyajınızla ışıl ışıl görünmek istiyorsanız sizleri salonumuzda davet ediyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kalite, güler yüzlü hizmet ve sıcakkanlı bir ev sahipliği ile Yaman Kuaför Antalya’daki adresiniz olacak!

İletişim

Rahman Yaman

  • Adres: Öğretmen Evleri Mah. 17. Cad. Albay Sitesi No:2 Konyaaltı / AntalyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!