Prenses Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Gölbaşı, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Mecan Ağım Studio
56 3

Çankaya

Mecan Ağım Studio

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL
Akın Özkan Hair Saloon
41 2 12

Çankaya

Akın Özkan Hair Saloon

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Behiye Kuaför
16

Yenimahalle

Behiye Kuaför

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Belki de yıllardır gerçekleşmesini beklendiğiniz o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Her detayıyla kusursuz olmasını istediğiniz o özel gününüzde en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına geçmeyi hayal ediyorsanız, size iyi bir haberimiz var. Çünkü bu hayaliniz Prenses Kuaför Ankara’da gerçeğe dönüşüyor.

Prenses Kuaför olarak düğün gününüzde size ve sevdiklerinize güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Düğün hazırlıklarınız için ne kadar telaşlı olabileceğinizi anlıyoruz. Bu nedenle düğününüzde size öncelikle rahat edeceğiniz samimi bir ortam sağlıyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında tecrübeli kişilerden oluşuyor. Bu sayede düğün hazırlıklarınızda ne gibi ihtiyaçlarınız olabileceğini doğru bir şekilde anlıyoruz.

Salonumuzda size her zaman en iyi hizmeti vermek için özenle çalışıyoruz. Salonumuzda ekip üyelerimizle beraber eğitimler alarak kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Sizi her zaman şık ve modern bir görünüme ulaştırmak için sektörümüzdeki son trendleri yakından takip ediyor ve başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Kullandığımız ekipmanları son teknolojik gelişmelerle uyumlu olarak yenilemeyi de ihmal etmiyoruz.

İşimize duyduğumuz özenin bir getirisi olarak salonumuzda kullandığımız ürünlerde oldukça seçici davranıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanıyoruz. Bu sayede saçlarınızın yıpranmasına engel oluyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken sizi en güzel görüntüye ulaştıracak makyajı bulmak için yüz şeklinizden, gelinlik modelinize kadar pek çok faktöre dikkat ediyoruz. Gelin saçınızın tasarımında gelinliğinize, duvağınıza ve düğün konseptinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak, güzelliğinize ayrı bir ışıltı katabiliyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle yüz hatlarınıza uygun hareket etmeye özen gösteriyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Siz de düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzellikle göz kamaştırmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Prenses Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Ramazan Koçak

  • Adres: Seğmenler Mah., Karanfil Cad. No:67, 06830 Gölbaşı/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!