Dia Kuaför

0850 241 1772

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Akay, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin saçını ve nasıl bir makyaj istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 saç ve makyaj uzmanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Tunalı Best Kuaför
120 5 15

Çankaya

Tunalı Best Kuaför

Yıllardır içinde bulunduğumuz bir sektördü. Kendi maceramıza ise 2006 yılın...

Locca Hair Salon
40 10

Yenimahalle

Locca Hair Salon

Masallardaki gibi bir gelin olmaya var mısınız ? Locca Hair Salon olarak 8...

Marque Kuaför
37 6

Yenimahalle

Marque Kuaför

Düğününde tüm bakışların üzerinde olmasını isteyen gelin adaylarının güzell...

Hakkında

Dia olarak sürekli eğitimin kişisel gelişimin ve motivasyonun anahtarı olduğuna inanıyoruz. Kurum olarak eşsiz eğitim sistemimizle fikirlerin iletişimini ve birbirinden etkilenmesini sağlamayı, kuaförlükte uygulanabilecek her tekniğin birleşiminden doğacak artı değeri oluşturmayı amaçlıyoruz. Dia çıraklıktan başlayan bir eğitimin yanı sıra ustalık için gereken ve devam eden bir eğitimi de kendi sorumluluğu olarak görür. Eğitimimiz her ustanın kendi çok yönlülüğünü geliştirmesine olanak sağlamaya yönelik olarak işler, böylece yeni bilgi ve teknikler her ustanın sunduklarının genişlemesini sağlar.

Dia geniş bir yelpazeye sahiptir. Biz modaya uygun ve uygulanabilir, stiller yaratırız. Kullanılışlı stillerin modern bir dokunuş, güçlü bir teknik altyapı ile uzun kullanım süresine sahip, kişisel, kesim ve boyamalardan oluştuğuna inanırız. Biz Ustaların zengin deneyimlere sahip olmalarına rağmen eğitimin o noktada bitmesi gerekmediğine inanırız. Başarılı bir stilist olmak, bu işi dinamik ve sürekli devam eden bir gelişim süreci olarak görmekle başlar. Ustalarımız sürekli güncel showları takip eder, değişen tarzlardan haberdar olur. Bu sayede her zaman bir adım önde olurlar

İletişim

selçuk yılmaz

Selcuk

  • Telefon: 0850 241 1772

  • Adres: Birlik Mah. 415. Cadde 7/B ÇukurambarYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.