AseLife Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Etimesgut, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Milano Kuaför
23 2

Keçiören

Milano Kuaför

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Ruhiye Bezek Make Up
44 6 10

Çankaya

Ruhiye Bezek Make Up

Saç ve Makyaj
600-800 TL
The Boss Kuaför Ve Güzellik Salonu
76 2 15

Etimesgut

The Boss Kuaför Ve Güzellik Salonu

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Güzelliğinize yapılan dokunuşlarla ışığınızı ortaya çıkarmak istiyoruz. Bunun için her zaman profesyonel ekibimizle çalışıyor, güler yüzlü ve kaliteli hizmetin de adresi oluyoruz. AseLife Kuaför Etimesgut’ta sizi bekliyoruz. Kadın ve erkek bölümlerimizle hizmet verdiğimiz salonumuzda her zaman hijyenik bir atmosferde var gücümüzle çalışıyoruz.

Her gün güzelliğiyle dikkat çeken kadınları düğün günü ışıl ışıl görünmeleri için salonumuza davet ediyoruz. Gelin makyajı, saç ve türban tasarımı için ön görüşme düzenleyerek hazırlıklara başlıyoruz. Hazırlık sürecinde en çok isteklerinizi öğrenmeye odaklanıyoruz. Hayal ettiğiniz saç tasarımı için stil danışmanlığı da yaparak size en çok yakışanı keşfediyoruz. Unutmayın, sizin mutlu olmanız bizim ilk kuralımız!

Gelelim, tasarım sürecine! Bu noktada ön görüşmede sizden aldığımız bilgiler ışığında hareket ediyoruz. Saç tasarımı için topuz, örgü ve dağınık modelleri tercih ediyor, istediğiniz tasarımın duvakla kullanılabilir olmasını sağlıyoruz. Bunun için yüz hatlarınıza yakışan bir model tasarlamaya da odaklanıyoruz. Model için kesim ve kaynak gibi işlemeler tercih ederseniz, bu konuda da yanınızda oluyoruz. Profesyonel kuaför hizmetleriyle röfle, perma, Brezilya fönü, renklendirme ve renk değişikliği gibi kalıcı dokunuşlar da yapabiliyoruz.

Makyaj ile güzelliğinizi ortaya çıkarıyor, zarafetinizi tamamlıyoruz. Her zaman göz alıcı görünen cildinize temizleme ve nemlendirme yaptıktan sonra uygulamalara başlıyoruz. Yaptığımız makyajın gece boyunca kalıcı olmasını da sağlıyoruz. Porselen makyajınız kalıcı, parlak veya mat görünümleriyle tercih ettiğiniz tazın bir parçası oluyor. Belirginleşen yüz hatlarınız şıklığınızın da en güzel parçası!

Balayına hazırlanan gelin adaylarına da müjde! Kalıcı makyaj uygulamaları sayesinde tatil boyunca makyaja ihtiyaç duymayacak ve her günün tadını çıkarabileceksiniz. Microblading, micropigmentasyon, dudak renklendirme, eyeliner, dipliner, kirpik lifting gibi en çok tercih edilen kalıcı makyaj uygulamaları ve el-ayak bakımları için de sizi bekliyoruz!

AseLife Kuaför Ankara’da aradığınız salon! Güzellik dokunuşlarımız için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Yapracık Toki Konutları Cadde Yunus Yanı No:4 Etimesgut/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!