Ali Gür Ankara*

Ali Gür Ankara
Ali Gür Kuaför
Gelin saçı ve makyajı konusunda uzman ekibimiz ile sizlerleyiz. Her türlü saç bakımı, en özel gelin başı modelleri ve en doğal gelin makyajı modelleri için bizimle iletişime geçin.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
M&U Melike & Umut Düğün Tarihi: 15/10/2016

Gelin başım ve makyajım için bir kaç kişiyle ve kuaförle görüştüm...birine provaya gittim memnun kalmadım,tam ümitsizliğe kapılmışken düğün.com da Ali Gür Kuaförün kampanyasını gördüm ve şansımı denemek için görüşmeye gittim.Gayet güler yüzlü karşılandım ve prova için davet edildim.Provada doğru yerde olduğumu anlamıştım..Düğün günü geldiğinde sabah erkenden oradaydım,İbrahim Bey saçımı benim istediğim şekilde yapmaya başladı,tam istediğim gibi olmayınca haliyle moralim bozuldu,tam bir profesyonellikle bir anda o gitti Recep Bey geldi saçımı düzeltmek için ama bu değişimi bana hiç hissettirmediler..Hilal Hanım makyajımı yaptı,o kadar sakin,o kadar yumuşacık yaptı ki ne zaman yaptığını neredeyse hiç farketmedim..sonuç tam istediğim gibiydi..saçım ,makyajım..sade,güzel,tam istediğim gibi ..Zaten ilk görüşmede -eğer beğenmezsem ne olacak- demiştim ,İbrahim Bey bana "sizi buradan mutsuz ayırmayız,sizin mutsuzluğunuz bizim mutsuzluğumuz olur demişti..."hakikaten hiç sorunsuz ve mutlu ayrıldım salondan.. İbrahim Bey'e,Recep Bey'e,Hilal Hanım'a,Çiğdem Hanım'a ve tüm ekibe teşekkür ederim..Teşekkürler Ali Gür Kuaför :)

K&Y Kübra & Yusuf Düğün Tarihi: 07/05/2017

Geçen yıl düğünüm öncesinde saç boyama ve gelin başı için gidip kendileriyle görüştüm. Düğün öncesinde ton kıracağız diye yaptıkları ( ombre isterken ) faciaydı. Düğünde sapsarı bir saç.. Kendilerine toz kondurmuyorlar hatta cevap verme lüzumunda bulunmuyorlar. Anlaştığımız fiyatın çok çok üstünde para ödedim. Kimseye önermiyorum asla gitmeyin!! İnstagramdan yorum yazdım, beni silip engellemişler. Baş etme yöntemleri bu kadar demek ki.. Karşınızda muhattap bulamıyorsunuz yani, paranıza yazık bilginize..

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Ali Gür Ankara ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ali Gür Ankara hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap