Furkan Gülçiçek Tamer

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

800-1.000 TL

Min. Fiyat

Çukurova, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 800-1.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Lider Hallaçoğlu Hair Design
15 4 5

Seyhan

Lider Hallaçoğlu Hair Design

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
İlhan Kul Kuaför Ve Güzellik Salonu
106 6 10

Seyhan

İlhan Kul Kuaför Ve Güzellik Salonu

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL
Ramazan Karahan Works
28 9

Çukurova

Ramazan Karahan Works

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde konuklarınızın karşısına muhteşem bir saç tasarımı ve profesyonel makyajınız eşliğinde çıkmak istiyorsanız, enerji dolu ekibimizle yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlandığımızı bilmenizi isteriz. Değerli anlarınızın kıymetini biliyoruz ve çalışmalarımızı ihtiyaçlarınıza göre çeşitlendiriyoruz. Gelin birlikte hem kaliteli hem de eğlenceli bir süreç geçirelim!

Adana en iyi kuaförlerden biri olan Furkan Gülçiçek Tamer ve ekibi sizi geniş ve ferah salonunda hazırlıyor düğün gününüze. Kendinizi sanki evinizdeymişsiniz gibi rahat hissedeceğiniz salonumuzun hijyenik olması için günlük temizliğe önem verdiğimizi de rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü sağlığınız her şeyden daha değerli ekibimiz için bu nedenle gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Düğün gününüzde harika görünmenizi sağlayacak saç tasarımınıza karar verirken gelinliğinizin yakasını, düğün mekanınızı ve saç yapınızı dikkate alıyor, güzelliğinizi abartıya kaçmadan dengeli bir şekilde ortaya çıkarıyoruz. Bu sayede her detay birbiriyle uyumlu oluyor ve siz göz kamaştırıyorsunuz. Topuz, ay kuyruğu, omuzlarınıza inen açık saç modelleri ve daha fazlasını yapabilecek tecrübe ve birikime sahibiz. Kararınızı verin ve gerisini bize bırakın!

Saç modelinize karar verdik birlikte peki ya makyajınız? Makyaj aşamasında hangi bölgeyi ön plana çıkarmak istediğiniz önemli bir ölçüt. Gözleriniz mi ortaya çıkaracağız yoksa dudaklarınız mı veya tercihiniz kusursuz bir ten makyajından yana mı yapacaksınız? Kararınızı verdikten sonra hızlıca uygulama aşamasına geçiyoruz. İşlemlerimiz bittikten sonra gün boyu kalıcılık için sabitleme işlemleri yapmayı da ihmal etmiyoruz. Bu sayede ‘’Saçım ve makyajım bozulur mu?’’ stresine girmeden eğlenebilirsiniz.

Konuklarınızın gördüğü en güzel gelin olmayı istiyorsanız; hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Adana gelin saçı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Furkan Gülçiçek Tamer

  • Adres: Adana/ÇukurovaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!