Erdo NO1 Hair Stüdyo

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Ceyhan, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Tuğbam Make Up Studio
21

Seyhan

Tuğbam Make Up Studio

Makyaj
600 TL'den az
Murat Tatlı Beauty Center
12

Yüreğir

Murat Tatlı Beauty Center

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Ramazan Karahan Works
28 9

Çukurova

Ramazan Karahan Works

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Düğün, nişan veya söz gibi özel günlerinizde güzelliğinizi emanet edeceğiniz profesör bir kuaför arayışındaysanız; Erdo NO1 Hair Stüdyo olarak ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmek için hizmetinizde olduğumuzu söylemek isteriz. Bir daha tekrarının olmayacağı en özel anlarınızı kıymetini bilen ekibimizle, isteklerinize önem veriyor, salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Adana gelin saçı konusunda uzmanız çünkü şimdiye kadar birçok gelin adayıyla çalışma fırsatı yakaladık. Her birinin bize çok şey kattığını, bakış açımızı değiştirdiklerini rahatlıkla söyleyebiliriz çünkü her gelin aslında yeni bir hikaye... Her hikayede özgün bir saç tasarımı demek. Hal böyle olunca biz de farklı tasarımlar üzerinde çalışarak kendimizi geliştirdik. Bu nedenle hayallerinizi sınırlandırmadan isteklerinizi bizimle paylaşabiliyorsunuz.

Hayatınızın belki de en heyecanlı dakikalarını yaşayacağınız düğün gününüzde önce sizi ferah salonumuzda ağırlıyoruz. İlk olarak beklentilerinizi öğrenmeye çalışıyor, aklınızdaki gelin saçını bize anlatmanızı istiyoruz. Bu aşamada kararsızlık yaşayan gelin adaylarımıza tecrübelerimiz ışığında tavsiyeler vermeyi de ihmal etmiyoruz. Gelinliğinizin yaka modeline göre topuz veya açık saç tasarımlarımızdan örnekler gösteriyoruz. ‘’İşte istediğimiz model bu!’’ diyene kadar seçim sürecimiz devam ediyor çünkü tamamen içinize sinen bir görünüme sahip olmanızı istiyoruz.

Göz kamaştırmanızı sağlayacak diğer bir detay olan makyajınız stilinizi belirlen her zaman doğal makyajdan yana olduğumuzu belirtiyoruz. Yüz hatlarınıza uygun, zaman zaman gözlerinizi bazen dudaklarınızı veya elmacık kemiklerinizin güzelliğini ortaya çıkaracak uygulamalar yapıyoruz. Ön görüşmemizde yaptığımız planlamalar sayesinde, düğün gününüzde çok kısa bir sürede hazır hale geliyorsunuz. Müthiş bir zaman tasarrufu değil mi?

Bizi diğer firmalardan ayıran daha birçok hizmetimiz var ama dilerseniz bu ayrıntıları yüz yüze görüşelim. Gelin saçı modellerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Erdoğan Dağıtan

  • Adres: Burhaniye Mah. Şehit Galip Güçlüoğlu Sok. No:28 Ceyhan/AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!