Sevinç Güney Couture

E-posta Gönder

0850 241 1781

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları

Kategori

İzmit, Kocaeli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin ayakkabısı ve hangi aksesuarları istediğini söyle, isteklerine uygun 5 ayakkabı ve aksesuar firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Sposawed
10

İzmit

Sposawed

Size özel tasarlanmış aksesuarlarlarla fotoğraflarınızı renklendirmek ister...

Hakkında

Sevinç Güney Couture gelinlik ve abiye elbise modellerinde son moda modelleri görebileceğiniz şık ve zarif bir mağazadır. Gelinlik alışverişi yaparken siz de zevkiniz, bütçeniz ve moda olan gelinlik türlerine göre bir sıralama yaparak alışveriş yaparsanız gelinlik modelleri arasında kaybolmaktan kurtulabilirsiniz. Bu senenin gelinlikleri klasik gelinlik çizgisinin abartısından uzaklaşarak balık modeller moda olmuştur. Balık gelinlik modellerinde şık ve zarif detaylar gözünüze çarpıyor. Ayrıca uzun kuyruğu ve göğüs işlemeleri ile gelinlikler çok daha zarif duruyor. Siz de balık modellerin pek çok çeşidini burada bulabilirsiniz. istediğiniz gelinlik türünü hazır bulamazsanız size özel gelinlik dikimi de yapılmaktadır. Bu sayede kaliteyi ve isteklerinizi birleştirebilir ve gelinliğinizden memnun kalabilirsiniz

İletişim

Sevinc Guney

  • Telefon: 0850 241 1781

  • Adres: Hacı Hasan Mah. İnönü Cad. Oğuz İş Merkezi 75/29 İzmitYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.