Rosalie Aksesuar

2 0

E-posta Gönder

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları

Kategori

100-200 TL

Min. Fiyat

Özel Yapım

Özellikler

Bahçelievler, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Aksesuar
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Fiyat 100-200 TL

Özellik

  • Özel Yapım
  • Hazır Model
  • Kişiselleştirme İmkanı

Sorular

  • Sağladığınız Aksesuarlar Çiçek, Gelin Tacı

Önerilen Firmalar

Dandelion Design
25 2

Şişli

Dandelion Design

200-300 TL
Özel Yapım

Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde ışıl ışıl aksesuarla davetlilerinizin gözünü kamaştırıp, güzelliğinizle parıldamak isterseniz sizi Rosalie Aksesuar’a davet ediyoruz. Düğününüzde güzelliğinizi tamamlayacak saç aksesuarları hizmeti veriyor, hayatınızın en güzel gününde bir bütün olarak kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

Düğününüzde bir prenses gibi hissetmek isterseniz birbirinden güzel taç modellerimiz bulunuyor. Gelin tacınızı seçerken düğün mekanı, gelinlik modeli ve gelin saçı modeli gibi kriterler belirleyicidir. Mağazamızdan ihtişamlı düğünler için büyük swarovski taşlı ve incili gelin taçlarından; kır ve plaj düğünleri için çiçekli gelin taçlarına kadar her modeli mağazamızdan bulabilirsiniz.

Saçlarınıza küçük bir dokunuşla bambaşka bir ışıltı katmak isterseniz birbirinden güzel yan tarak modellerimizi inceleyebilirsiniz. Son zamanlarda gelinler tarafından oldukça tercih edilen yan tarak modellerimizde de büyük taşlı gösterişli modellerden, zarif dokunuşlarla işlenmiş sade çiçekli modellere kadar her tarza uygun hizmet sunuyoruz.

Özellikle havuz başı ve kır düğünü konseptlerinde oldukça tercih edilen saç çiçeklerimizde de oldukça geniş bir yelpazede ürünü sizlerle sunuyoruz. Yoğun çiçeklerle süslenmiş saç çiçeği modellerimizle kır düğününüzde baharı düğün mekanınıza taşıyabilir veya zarif küçük çiçeklerle süslediğimiz ince modellerimizle zarafetinize zarafet katabilirsiniz.

Gelin saç bandı modellerimizde de bohem tarzdan, ihtişamlı modellere kadar aradığınız her modelde saç bandını ve alınlığı mağazamızdan bulabilirsiniz. Yüz şeklinize en uygun alınlık ve saç modelini bulup, düğününüzde ışık saçmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Siz de düğününüzde gelinliğinizin güzelliğini birbirinden güzel aksesuarla ortaya çıkarıp, davetlilerinizin gözlerini kamaştırmak istiyorsanız Rosalie Aksesuar İstanbul’da siz değerli gelinlerimizi bekliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Rosalie İstanbul gelin saçı aksesuarlarının fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanındaki formu doldurup, “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli.

İletişim

Bahattin Celik

  • Adres: Wedding World Kuyumcukent Zemin kat No: 257 Bahçelievler

Rosalie Aksesuar Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.