Parti Paketi

E-posta Gönder

Parti Paketi

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin ayakkabısı ve hangi aksesuarları istediğini söyle, isteklerine uygun 5 ayakkabı ve aksesuar firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Bağcılar

Hamzabey Kundura

Başta düğünler olmak üzere bütün özel toplantı, kutlama ve davetlerinizden ...

İstanbul

Gia Shoes

Gia Shoes başta düğünlerde olmak üzere tüm toplantılarınız, kutlamalar ve d...

Orjinal Çiçek
85

Ümraniye

Orjinal Çiçek

Gelin ayakkabısı ile birlikte gelinlikte kullanılacak aksesuarların seçimin...

Hakkında

Düğünler, kına geceleri, nişanlar, doğum günü sürprizleri, sevgililer günü sürprizleri, özel günler, özel davetler, partiler gibi çok çeşitli organizasyonlar için parti malzemeleri Parti Paketi içerisinde yer almaktadır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. . Partiler ve diğer organizasyonların en önemli unsurlarından biri nasıl süslendiğidir. Burada aradığınız her türlü parti malzemelerini bulabilirsiniz. Parti Paketi Türkiye'nin ilk parti malzemeleri sitesidir. İnternet sitelerini ziyaret ederek istediğiniz her türlü malzemeleri elde edebilirsiniz. Her konsepte ve organizasyona göre değişen özelliklerde malzemeler vardır. istediğiniz oranlarda sipariş verebilirsiniz. Parti balonları, folyo balonları, harf ve rakam balonları gibi çok çeşitler bulunmaktadır. Kendi organizasyonlarınıza göre istediğiniz türlerde malzemeleri satın alabilirsiniz

İletişim

Mevlut TuranYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.