Naciden

E-posta Gönder

0216 706 2497

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları

Kategori

Özel Yapım

Özellikler

Sultanbeyli, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Aksesuar
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Yapım, Hazır Model, Kişiselleştirme İmkanı

Sorular

  • Sağladığınız Aksesuarlar Duvak, Gelin kesesi, Kuşak, Şemsiye, Yelpaze, Çiçek, Gelin Tacı

Hakkında

Söz, nişan ve düğün gibi davetlerinizde eğlencenizin güzelliğini tamamlayacak aksesuarlara ihtiyacınız varsa size en iyi şekilde yardımcı olacağımızı bilmelisiniz. Naciden isimli markamız bünyesinde düğün sürecinizde ihtiyacınız olan pek çok aksesuarı size kısa sürede temin ediyoruz. Üstelik tüm bu hizmeti size özel şekilde kişiselleştiriyoruz.

Sultanbeyli’de hizmet verdiğimiz markamız çatısı altında nişan tepsisi, makas, kahve ve su bardakları, nikah şekerleri gibi pek çok hizmeti bulabilirsiniz. Bugüne kadar çok sayıda etkinliğe memnuniyetle hizmet vermeyi başardık. Sizin de mutlu günlerinizi ürünlerimizle güzelleştireceğimize inanıyoruz.

İşimizi severek yapıyoruz. Önceliğimiz daima mutlu olmanızı sağlamak. Bunun için alanında uzman bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bizden nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğrenerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Her şeyin beklentilerinize ve zevklerinize uygun olmasını istiyoruz. Nişan tepsini bizden temin edecekseniz belirlediğiniz konsept renkleri doğrultusunda hazırlıklarımızı yapıyoruz. İsteğinize bağlı olarak ürünlerimizi kişiselleştiriyoruz. Yaptığımız çalışmanın sizi mutlu edeceğine eminiz. Üstelik ömür boyu da hatıra olarak saklayabiliyorsunuz.

Bize tüm isteklerinizi rahatlıkla anlatabilirsiniz. İşimizde oldukça iyi olduğumuza inanıyoruz. Hizmet sunduğumuz çiftlerimizden aldığımız geri dönüşler hep olumlu. İnanıyoruz ki sizi de tıpkı onları mutlu ettiğimiz gibi mutlu edeceğiz. Modellerimizi tasarlarken kalitesine güvendiğimiz malzemeler kullanıyoruz. Şık tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Kısa sürede hazırlıklarınızı tamamlıyor ve söz verdiğimiz tarihte size teslim ediyoruz. Tüm bu hizmetleri sunarken bütçenizi de düşünüyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörde en uygun fiyatları sunan firmalardan biriyiz.

Sultanbeyli aksesuarcıları arasında beklentilerinizi karşılayacak kaliteli bir markayız. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve detayları ayrıntılı bir şekilde konuşmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Naci Polat

  • Telefon: 0216 706 2497
  • Adres: Abdurrahman Gazi Mah. Tulumba Sk. No:6 Sultanbeyli/ İstanbul

Naciden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!