Irem Naz

E-posta Gönder

Irem Naz

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin ayakkabısı ve hangi aksesuarları istediğini söyle, isteklerine uygun 5 ayakkabı ve aksesuar firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İstanbul

Ramadan Deral Erkek Ayakkabisi

Ramadan Deral ile her türlü erkek ayakkabı modellerini bulabilirsiniz. Smok...

Orjinal Çiçek
85

Ümraniye

Orjinal Çiçek

Gelin ayakkabısı ile birlikte gelinlikte kullanılacak aksesuarların seçimin...

Esma Şimşek Design
3

İstanbul

Esma Şimşek Design

Rahat ve modern görünümlü gelin ayakkabısı modelleri için Esma Şimşek Desig...

Hakkında

Irem Naz, çeşitli özel ve yüksek kaliteli ürünler üretmek ve müşterileri için bir sevgi işareti olmak için tasarlanmış bir kadın markası markasıdır. İkili ürünlerin yaratılmasında ve üretilmesinde temel hedefimiz yaratıcılık, çeşitlilik ve açık inovasyona saygı yaratmaktır. Unutmadığımız değerler insan ve doğanın üretimi ve tüketimidir. Bu doğrultuda, insan sağlığına ve normal veya geri dönüştürülebilir üretimdeki tüm maddelere göre herhangi bir eyer malzemesini kullanmamaya karar verdik. Koleksiyonlarımızı kurarken en küçük ayrıntılara dikkat ediyoruz. Ürünümüzün her zaman kalbimizde özel bir yere sahip olması için dikkatli ve keyifli olması gerektiğini biliyoruz, Irem Naz sizin için özel bir yer yapıyoruz. Düğün setlerimizin elemanlarını baş harflerle özelleştirebilirsiniz, böylece kendiniz veya misafirleriniz için bunları özelleştirebilirsiniz. Kadınların tarzlarını en iyi yansıtan yollardan birinin olduğuna inanıyor. Gelinlik ya da babam için farklı kıyafetler sunmaya çalışıyoruz. Her gelin için özel aksesuarlar almaya ve sınırlı gelinler için özel projeler oluşturmaya çalışıyoruz.

İletişim

Nermin Can

  • Adres: YenibosnaYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.