Gelin Aksesuarı

E-posta Gönder

0212 963 3587

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları

Kategori

Hazır Model

Özellikler

Fatih, İstanbul

İlçe, İlGenel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Aksesuar
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellik

  • Özellikler Hazır Model

Sorular

  • Sağladığınız Aksesuarlar Çiçek, Gelin Tacı

Hakkında

Düğün günü şıklığınızı nasıl tamamlamak istersiniz? Gelin el çiçeği, taç veya saç aksesuarlarıyla mı? Bunun için İstanbul’da genellikle Uzun Çarşı Caddesine gidilir. Eminönü’nde pek çok mağaza girerek uzun süren alışverişler yapılır. Ancak siz de zamanını verimli kullanmak ve bilinçli bir alışveriş süreci yaşamak isterseniz, Gelin Aksesuarı markasıyla tanışın!

Fatih’te yer alan mağazamızda, uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Sektörde yer alırken yıllar geçse de eskimeden tercih edilmemizi sağlayan kalitemiz oluyor. Özellikle imitasyon ürünlerde kalite kolaylıkla ayırt ediliyor. Bu yüzden biz de son derece özenli tercihler yapıyoruz. Gelinlik modeliniz ile duvağınıza uygun saç aksesuarı ve tacınızı kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Saçlarınızdaki güzelliği, şıklığınızı ve konseptinizi tamamlayan aksesuarlarla; tarzınıza da ışık tutuyoruz. Yani, her tarza ve konsepte hitap edecek modellerimiz var. İstanbul gelin çiçeğinizi de burada bulacağınıza eminiz.

Gelin tacı, türban ve saç aksesuarları gibi; gerdanlık, küpe ve bilekliklere de yer veriyoruz. Bu sayede yalnızca düğün şıklığınızı tamamlamakla kalmıyor, marka bilinirliği yüksek olan bir mağazadan keyifle alışveriş yapmanıza da fırsat sağlıyoruz. Bu alışverişlerinizde nişan, kına gecesi aksesuarları ve nedime hediyelerinizi de bulabilirsiniz. Nişan tepsinizi güzelleştirecek çiçekler, inciler; kına konseptinizi taçlandıracak ve kaftanınıza uyacak aksesuarları bir arada bulmanızı sağlıyoruz. Nedimeleriniz ve kına merasimine katılan konuklarınız da sunduğunuz hediyeleri beğenecek. Unutmayın ki bu değerli günde aldığınız her ürün özel bir hatıra olarak kalacak.

Siz de Eminönü Gelin Aksesuarı markasının kalitesiyle buluşmaya hazırsanız, toptan da satış yaptığımız mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ekibimizle tanışırsanız, 1 haftadan az sürede ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. En hızlı iletişim ve hazır modellerimiz arasında kolayca seçim yapmak için formu da doldurabilirsiniz.

İletişim

Unal Yilmaz

  • Telefon: 0212 963 3587

  • Adres: Süleymaniye Mah. Uzunçarşı Cad. No:189/A Eminönü-Fatih/İstanbul

Gelin Aksesuarı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!