Esma Şimşek Design

E-posta Gönder

3 yorum
Esma Şimşek Design

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları

Kategori

Bahçelievler, İstanbul

Lokasyon


Hakkında

Rahat ve modern görünümlü gelin ayakkabısı modelleri için Esma Şimşek Design ile iletişime geçebilirsiniz. Gelin ayakkabıları, kısa topuk modeller, yüksek topuk modeller, topuksuz modeller, renkli modeller, dolgu topuklu modeller, kına ayakkabıları gibi çok çeşitli ayakkabı modelleri yer almaktadır. Kendi konseptlinize uygun modelleri burada bulabilirsiniz. Kişilere özel düzenlemeler gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin konseptlerine göre tasarımlar ve ayakkabı süslemeleri yapılmaktadır. Oldukça sade ve rahat modeller de bulunmaktadır. Her sezonun yeni trendlerine uygun şekillerde ayakkabı modelleri tasarlanmaktadır. Converse gelinlik ayakkabı modellerine varana kadar oldukça çeşitli ayakkabı modelleri tasarlanır. Rahatlık ve şıklık ön plana alınarak modeller oluşturulur. Kendi gelinliğiniz konseptine, modeline, rengine göre uygun ayakkabılar için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Esma Simsek

  • Adres: Kuyumcu kent


3 yorum


S&M

Sude & Mesut

Düğün Tarihi: 21.07.2018

Bütün gün boyunca o kadar rahat hareket ettim ki bu herkes ayakkabın Unutma dinle bayıldı tasarımını Esma hanımı Çok teşekkür ediyorum Bütün evlenince Konağın gelinleri mi tavsiye ederiz

D&A

Derinsu & Ali

Düğün Tarihi: 15.11.2017

Herkese tavsiye ederim çok rahat ayakkabıları ve el yapimi tasarim tum urunleri

mi

mine

Düğün Tarihi: 26.05.2016

Çimlerin üzerinde bir düğün olduğu için altı kalın dantel kaplama çok tatlı bir ayakkabı aldım, çok memnun kaldım, teşekkürler..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!