Divanni

0850 241 1781

2 yorum
Divanni

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin ayakkabısı ve hangi aksesuarları istediğini söyle, isteklerine uygun 5 ayakkabı ve aksesuar firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Peştemal Bornoz Ve Gelin Sabahlığı
31 1

Beşiktaş

Peştemal Bornoz Ve Gelin Sabahlığı

Peştemal Modası olarak isme özel gelin sabahlıkları ve gelin hamamı organiz...

Tila Flora
44 2

Beşiktaş

Tila Flora

Düğün gününüzde elinizden ayırmayacağınız aksesuarınız olan gelin çiçeğiniz...

One And Only Designs
18 4

Şişli

One And Only Designs

Düğününüzü yapacağınız mekânı, nasıl bir konsepte düğün yapacağınızı, hayal...

Hakkında

Abiye, gelinlik, çanta modellerinin yanında gelin ayakkabıları ve diğer gelin aksesuarlarını Divanni – Gelin Ayakkabıları ve Aksesuarları ile sağlayabilirsiniz. Erenköy/ İstanbul civarında yer alan Divanni ile rahat gelin ayakkabılarına ulaşabilirsiniz. Yer alan çeşitler üzerinde değerlendirmeler yaparak kendi zevkinize göre değişiklikler yaptırabilirsiniz. Bunun yanında kendi istediğiniz bağımsız modelleri de burada rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Ayakkabıların boyutları, topuk ölçüleri gibi ayarlamaları tamamıyla kendiniz seçebilirsiniz. Ayakkabı seçenekleri yanında gelin aksesuarlarına dair her türlü parçayı buradan temin edebilirsiniz. Getirilen ayakkabı modelleri için müşterilerin ölçüleri alınır ve rahatlık ön plana alınarak istenilen modeller gerçekleştirilir. İstediğiniz düzeylerde platformlar ekletebilirsiniz. Gelin ve damat boy oranlarına göre uygun ölçülerde ayakkabı modelleri tasarlanmaktadır.

İletişim

Ismail

  • Telefon: 0850 241 1781

  • Adres: Bağdat Cad.Kantarcı Rıza Sokak Kent Apt.


2 yorum


Ya

Yasemin

Düğün Tarihi: 15.07.2019

Çok çok güzel ilgilendiler sağolsunlar. Başka hiç bir yere bakma ihtiyacı duymadım ve saatler süren karar verme aşamamda sıkılmak bir yana o kadar destek oldular, öyle güzel yorumlar yaptılar ki. 14 Mart'ta ayakkabılarımı teslim alacağım ama daha görmeden ne kadar güzel olduklarını... devamı 


E&C

Ebru & Cenk

Düğün Tarihi: 28.02.2015

Köklü bir marka olduğu için herhangi bir sorun yaşamayacağımızı düşünmemiz ve baktığımız diğer otellere istinaden baktığımız ve içimize en fazla sinen mekan olduğu için tercih ettik. Oldukça memnun kaldık, ayrıca lokasyon olarak da şehir dışından gelecek olan konuklarımızıda düşünerek ulaşımı kolay... devamı 


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.