Bridelodge Gelin Aksesuarları

E-posta Gönder

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları

Kategori

Özel Yapım

Özellikler

Üsküdar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin ayakkabısı ve hangi aksesuarları istediğini söyle, isteklerine uygun 5 ayakkabı ve aksesuar firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Aksesuar ve Ayakkabı
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellik

  • Özellikler Özel Yapım, Kişiselleştirme İmkanı

Sorular

  • Sağladığınız Aksesuarlar Gecelik / sabahlık, Gelin Tacı

Önerilen Firmalar

Peştemal Bornoz Ve Gelin Sabahlığı
31 1

Beşiktaş

Peştemal Bornoz Ve Gelin Sabahlığı

Peştemal Modası olarak isme özel gelin sabahlıkları ve gelin hamamı organiz...

gelin şapkaları
1

Beşiktaş

gelin şapkaları

Yeni anneler için ihtiyaç duyacağınız tüm aksesuarlar ve ayakkabılar gelin ...

İstanbul

orkestra gelin ayakkabıları

Orkestra Gelin Ayakkabıları ile her düğün konseptine uygun ayakkabı modelle...

Hakkında

Düğün ile ilgili bütün detayları tamamladıysanız, geriye sadece küçük ayrıntılar kaldıysa, size iyi bir haberimiz var. Düğün yapılacak mekânın bulunması, düğün konsepti, gelinliğiniz, kuaförünüz ve bunun gibi önemli unsurlar tamamlandıysa, burada biz devreye giriyoruz. Gelin aksesuarlarını en güzel şekilde tasarlayan ve özel geceniz için sunan Bridelodge Gelin Aksesuarlarınızı, sabahlıklarınızı ve hatta bornozlarınıza kadar düşünüyor.


Üsküdara bağlı olan ve nadide kalmış semtlerinden Kuzguncuk’ta yer alan işletmemiz, misafirlerine “Bridelodge” markasının sağladığı kaliteyle gelinlerin en özel anlarında yanında oluyor.


Aslında küçük detaylarmış gibi gözükse de düğün gününüzde görkemli geceyi tamamlayan en önemli unsurlardan biri aksesuarlarınız oluyor. Son zamanlarda çok tercih edilen ve trend olarak kullanılan saten sabahlıkların seçimi konusunda size yardımcı olan bir ekibimiz bulunuyor. Günümüzde trendlerin günlük bile değişebildiğini ve her gün yeni bir konsept çıktığını biliyor ve her gün ayrıntılı olarak takip ediyoruz. Sabahlıklarınızı rengarenk işlenmiş terliklerinizle de destekleyebiliyoruz. Birçok farklı kombinasyon deneyebilir ve farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.


İsme özel nakışla tasarlanan saten sabahlıklarımızın yanında bornozlarımızın da olduğunu söyleyelim. Bunların renklerini tamamen siz belirliyorsunuz. Bunlarla uyumlu diğer aksesuarlarımız da yanlarında sunuluyor. Kullandığımız tüm malzemelerde kaliteyi, sizin mutluluğunuz ve konforunuz için ön planda tutuyoruz.


Bu aksesuarlarımız için bizimle iletişime geçtiğinizde tüm taleplerinizi ve fikirlerinizi karşılıklı konuşuyoruz. Aynı zamanda hiçbir fikriniz yoksa ya da kararsızsanız, size memnuniyetle yardımcı oluyoruz. Bu sektörde uzun zamandır hizmet verdiğimizi ve tecrübeli ekibimizin size memnuniyetle yardımcı olacağını belirtelim. Talep ettiğiniz aksesuarları en geç 1 hafta içinde size teslim ediyoruz.


Sabahlıklar, bornozlar, gelin taçları, terlikler bu ve bunun gibi birçok detay hakkında kaliteli ve profesyonel bir yardım almak isterseniz Bridelodge sizin için hizmetinizde. Ayrıntılı bilgi almak için bizi tercih edebilirsiniz.

İletişim

Hülya Tekin

  • Adres: Icadiye Mah. İnci cayirli Sok. N:4 Kuzguncuk/İstanbul

Bridelodge Gelin Aksesuarları Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.