Beyaz Aksesuar

E-posta Gönder

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin ayakkabısı ve hangi aksesuarları istediğini söyle, isteklerine uygun 5 ayakkabı ve aksesuar firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İstanbul

Ramadan Deral Erkek Ayakkabisi

Ramadan Deral ile her türlü erkek ayakkabı modellerini bulabilirsiniz. Smok...

Orjinal Çiçek
85

Ümraniye

Orjinal Çiçek

Gelin ayakkabısı ile birlikte gelinlikte kullanılacak aksesuarların seçimin...

Esma Şimşek Design
3

İstanbul

Esma Şimşek Design

Rahat ve modern görünümlü gelin ayakkabısı modelleri için Esma Şimşek Desig...

Hakkında

Etrafınıza bir bakın; her gittiğiniz düğün ya da nikahta benzer gelin çiçekleri, hep aynı saç modelleri, taçlar, ayakkabılar,süslemeler, her şey hep aynı. Farklı konsept fikirleri ve aksesuarlar bulabilmek o kadar zor ki. İşte Beyaz Aksesuar da bu farklılık arayışıyla ve sıradanlıktan kaçış çabasıyla doğdu. Burada her şey düğünler için, düğünlere özel. Her bir düğün ayrı bir tasarım öyküsü.

Beyaz Aksesuar’da, bir konsepti oluşturan tüm detayların birbirini kusursuz bir uyumla tamamlaması gerektiğine ve küçük sihirli bir dokunuşun, büyük güzellikler yaratacağına inanıyoruz. Hazırda bekleyen aksesuar alternatiflerini değil, tüm detaylar düşünülerek ahenk içinde, özenle yaratılan konsept ve aksesuar fikirlerini sunuyoruz.

Beyaz Aksesuar'da Neler Var?

Biz düğün konsepti ve gelin-damat aksesuarları üzerine çalışıyoruz. Düğününüze bambaşka renkler katacak fikirler, sizi en mükemmel şekilde tamamlayacak aksesuarlar üretiyoruz. Gelin çiçeğinden klasik araba kiralamasına, kişiye özel ayakkabı tasarımından eğlenceli kostümlere kadar her şeyi gelin ve damadın hayallerine özel olarak tasarlıyoruz. Bunların yanı sıra Beyaz Kadraj'a özel bir hizmet olarak sizi ve düğününüzü anlatan bambaşka düğün fotoğrafı konsept fikirleri üretiyoruz. Bütün olarak tüm fotoğraf konsepti üzerine çalışabileceğimiz gibi tek tek fotoğraf çekiminde kullanılacak aksesuarlar üzerine de çalışıyoruz.

www.facebook.com/BeyazAksesuar

İletişim

Ozlem Habiboglu

  • Adres: İstanbul

Beyaz Aksesuar Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.