Dadaş Oto Kiralama

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

600-800 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışına Araç Gönderimi

Özellikler

Merkez, Yalova

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Hayır
  • Araç Türleri Binek araç, Klasik araba, Lüks araç, Pikap, VIP araç, Alternatif araç, Spor araba, Jeep, Limuzin

Özellik

  • Şehir Dışına Araç Gönderimi

Hakkında

Yalova’da düzenleyeceğiniz düğününüzde gelin arabası olarak kullanacak uygun bir araç arıyorsanız doğru sayfadasınız!
Dadaş Oto Kiralama olarak 1990 yılından itibaren oto kiralama sektöründe hizmet gösteriyoruz. 30 yıla yakın tecrübemiz ile artık müşterilerimizin ne istediklerini anlama ve onlara en iyi şekilde hizmet verecek aracı belirleme konusunda oldukça tecrübeliyiz. En kaliteli araçları ekonomik şekilde sizinle buluşturduğumuz Dadaş Oto Kiralama Yalova’da en önem verdiğimiz şey müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti. Bugüne kadar yüksek kalite standartları ile hizmet vermenin getirisi olarak Türkiye’de otomobil kiralama sektöründe önemli firmalardan biri haline geldik.
Sadece Yalova değil Türkiye genelinde geniş bir araç ağına sahibiz. Firmamız sizin düğünlerinizde, tatillerinizde, iş veya seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları sağlamak adına çalışıyor. Tüm ihtiyaçlarınızı en iyi ve en hızlı standartlarda karşılayarak markalaşmamıza devam ediyoruz. En kaliteli hizmetleri bütçenize en uygun fiyatlar ile sizinle buluşturmak için çalışıyoruz.
Hayatınızın en önemli günlerinden birinde düğününüzde kullanmak adına en uygun araçları arıyorsanız yardımcınız olabiliriz. En güzel görünüme sahip araçlar ile düğün konvoyunun en önünde gitmek sizi oldukça mutlu edecektir. Dadaş Oto Kiralama Yalova Merkez/Yalova’da en az araç kiralama süresi 24 saattir. Araç kiralayabilmek adına en az 20 yaşında olmanız gerekiyor. Tüm araçlarımız 2015-2016 ve 2017 model. Bu nedenle en yeni araçların keyfini çıkarma imkânına sahip oluyorsunuz.

Sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birlikteliğe ilk adımlarınızı atacağınız düğününüzde en güzel araçlara en uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıkladığınızda avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olacak araçlarımızı size kiralamaktan büyük mutluluk duyacağız!

İletişim

Uğur Bezcioglu

  • Adres: Fatih Cad. Türkay Apt. No:77/B

Dadaş Oto Kiralama Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!