Anı Rent A Car

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışına Araç Gönderimi

Özellikler

Battalgazi, Malatya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışına Araç Gönderimi

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Hayır
  • Araç Türleri Binek araç, Spor araba

Hakkında

Malatya’da gelini almadan düğüne giderken gerçekleştirilecek konvoya kadar oldukça önemli olan araç konusunda profesyonel bir yardım almak isterseniz sizleri Anı Rent A Car ile tanıştırmak istiyoruz. Son yıllarda üretilen araçlar ile faaliyet gösteren araç kiralama firmamız ile son model araba isteklerinizi tam olarak karşılıyoruz.

2013 yılında faaliyetlere başlayan ve her geçen gün araç sayısını artıran Anı Rent A Car Malatya’da gelin arabası ihtiyacını karşılamak için en doğru tercihlerden biri. Neden mi? Hemen anlatalım.

Araç sayımızı her geçen gün arttırıyor ve lüks araçlarla hizmet sağlıyoruz. Beklentilerinizi tam olarak karşılayacak seçenekler ile hizmet verirken yeni araçlar dâhil ediyor ve ekonomik araç kiralama konusunda da sektörde önemli bir konumda yer alıyoruz.

Gelin arabası için sadece Volkswagen Jetta ve Toyota Corolla araçlarını sunabiliyoruz. Bu araçların otomatik veya manuel, benzinli veya dizel olarak seçeneklerini de sunuyoruz. Mutluluğa süreceğiniz bu aracın isteğiniz gibi olacağından emin olabilirsiniz.

Araç sayısı konusunda yeterli hizmeti sağladığımızdan dolayı bizi 1 gün öncesinden aramanız dâhi yeterli olacaktır.

Malatya’da araç kiralama konusunda uzun zamandır verdiğimiz hizmetler sayesinde bu süreci en doğru ve en hızlı şekilde yöneteceğimizden emin olabilirsiniz.

Araçlarınızı süslemek için bir organizasyon firmasıyla veya bir çiçekliyle anlaşabilir ve düğün gününe hazır hale getirebilirsiniz. Anlaşmamız dahilinde bu araç ile balayına da gidebiliyorsunuz. Keyifli her dakikanızda Anı Rent A Car araçları yanınızda olacak.

Gelin arabası hizmeti dışında kısa ve uzun dönem araç kiralama havaalanı transferleri ve sigorta şirketlerine araç kaynağı hizmetlerimiz de bulunuyor. Kalite ve uygun fiyatların adresi Anı Rent A Car ile her işinizi kolaylaştıracağız.

Mutluluğa sürmek için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Esra Cig

Yetkili Kişi

  • Adres: İnönü Caddesi Günçalar Pasajı No:7 Battalgazi Malatya

Anı Rent A Car Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!