Vosvos Gelin Arabası

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

600-800 TL

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

İzmit, Kocaeli

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri Binek araç, Klasik araba, Vosvos

Önerilen Firmalar

Sözüm Araç Kiralama
24

İzmit

Sözüm Araç Kiralama

600-800 TL
Şoförlü Araç Kiralama

Hakkında

Kusursuz bir düğün hayal ediyorsanız, her şeyin tüm detaylarıyla göz alıcı olması gerekir. Bunun için de plan aşamasında özenli bir hazırlık yapmanız gerekir. Düğünün temel konuları kadar önemli olan detaylardan biri de gelin arabanızın seçimi. Çiftler gün boyu rahat edebilecekleri, nostaljik duygular yaşayabilecekleri bir tercih yapmak bizi ziyaret ediyor. Vosvos gelin arabası kiralamak isterseniz size Kocaeli’nde yardımcı oluyoruz.

İşini profesyonel olarak yapan bir araç kiralama firmasıyız. Bugüne kadar edindiğimiz tüm deneyim ve bilgileri sizinle olan çalışmamızda en iyi şekilde yansıtıyoruz. Pek çok çifte hizmet vermiş bir firma olarak kendimize epey güveniyoruz. Aldığımız olumlu geri dönüşler işimizi ne kadar iyi yaptığımızın en somut örnekleri.

Kiralama hizmetinden önce sizinle ön görüşme yapıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi, aklınızda nelerin olduğunu öğreniyoruz. Çalışma planlarımızdan size bahsediyor, hakkımızda bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Vosvos araçları genelde nostalji seven çiftler tercih ediyor. Araçlarımız eski model olsa da sizi asla yarı yolda bırakmıyor. Düzenli olarak taşıtlarımızın bakımlarını yapıyoruz. Tüm araçlarımızın trafiğe çıkmak için izin belgeleri tam.

Düğünlerin yanı sıra aklınıza gelen pek çok özel gününüz için bizden kiralama hizmeti alabilirsiniz. Aracımızı dilerseniz zevkiniz doğrultusunda da süsleyebiliyoruz. Şoför hizmeti almak isterseniz size yardımcı oluyoruz. Trafikle uğraşmak yerine arka koltukta müstakbel eşinizle birlikte vakit geçirebilirsiniz. Yoğunluk dolayısıyla sizi ihmal etmek istemeyiz. Bu nedenle bize ne kadar erken ulaşırsanız o kadar keyifli bir planlama süreci yaşayabilir ve rahat bir hizmet alabilirsiniz.

Eğer siz de Kocaeli gelin arabası kiralama firmaları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka vosvoslarımızı da değerlendirmelisiniz. Bize ulaşmak, hakkımızda daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Tugay Çökelez

  • Adres: Kocaeli

Vosvos Gelin Arabası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!