Gelin Arabası Vosvos

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

800-1.000 TL

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

İzmit, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 800-1.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri Klasik araba, Vosvos, Alternatif araç

Önerilen Firmalar

Sözüm Araç Kiralama
24

İzmit

Sözüm Araç Kiralama

600-800 TL
Şoförlü Araç Kiralama

Hakkında

Düğününüze dair pek çok detayla en ince ayrıntısına kadar ilgilendiğinizi biliyoruz. İlginizi çeken ve hazırlıklarını tamamlamak için uğraştığınız noktalardan birisi de mutlaka gelin arabası seçimi oluyor. Rahat edebileceğiniz ve sizi yarı yolda bırakmayan bir araç tercihinde bulunmak isterseniz Gelin Arabası Vosvos kiralamadan hizmet alarak bu beklentinizi sorunsuz bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Doğru tercihi yapmak için profesyonel bir destek almanız çok önemli. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda çok sayıda çifte özel günlerinde araç kiralama hizmeti sunarak keyifli bir yolculuk sürmelerini sağlıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak profesyonel bir hizmet sunmayı kendimize ilke ediniyoruz.

Gelin arabası seçimi esnasında önceliğimiz daima sizin istekleriniz oluyor. Bize verdiğiniz bilgiler ışığında tarzınızı en iyi yansıtan gelin arabasını rahatlıkla seçmenizi sağlıyoruz. Ardından sağladığımız şoför hizmetimizle ulaşım konusunda da size yardımcı oluyoruz.

Her bütçeye uygun araç seçeneğimiz bulunuyor. Geniş bir araç kataloğuna sahibiz. Bunun için de istediğiniz aracı bünyemizde kolaylıkla bulacağınızı düşünüyoruz. Hem kalite hem de profesyonel çalışma hizmetimizle tüm özel günlerinizde büyük bir keyifle yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Araç tercihi konusunda sizi özgür bırakıyoruz. Tüm araçlarımızın bakımlarını ve kontrollerini düzenli olarak yapsak da seçtiğiniz arabayı size teslim etmeden önce son kez tekrar detaylı olarak inceliyoruz. Böylelikle herhangi bir sorunla karşılaşmamış oluyorsunuz. İsteğinize bağlı olarak araç süsleme hizmeti de sunuyoruz. İstediğiniz renklerde ve beğendiğiniz aksesuarlarla araçlarınızı süsleyerek düğün hazırlıklarınıza katkıda bulunuyoruz.

Siz de Kocaeli gelin arabası kiralama firmaları arasında yer aldığımız Gelin Arabası Vosvos’un araç seçeneklerini görmek için fotoğraflara bakabilir, kiralama koşullarını öğrenmek için ise sayfanın üst kısmında telefon numarası, mail adresi ya da iletişim formu yoluyla irtibat kurabilirsiniz.

İletişim

İbrahim Çiftçi

  • Adres: Merkez

Gelin Arabası Vosvos Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!