DRY Rent A Car

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

Lüleburgaz, Kırklareli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Emre Rent A Car
4

Lüleburgaz

Emre Rent A Car

Düğün günü için aradığınız gelin arabasını modellerimiz arasında bulacaksın...

Hakkında

DRY Rent A Car, Kırklareli’nin Lüleburgaz ve Babaeski ilçelerinde şubeleri bulunan araç kiralama konusunda sorunsuz hizmet veren bir firmadır. Araç kiralama firmaları arasında güvenilir ve sağlam bir firma ile çalışmak istiyorsanız bu araç kiralama şirketi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Tüm özel günlerinizde, ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda olmaya devam etmektedir. Düğün gününüz için gelin hanımın istediği model aracı firmadan bulmanız mümkündür. Düğün tarihinizde isterseniz sabah erkenden, isterseniz de bir gün önceden aracı teslim alabilirsiniz. Düğün tarihinizde gelin arabası yapacağınız marka ve modeldeki aracı süsleme için iyi bir çiçekçiye götürmenizde yarar vardır. Çiçek, kurdele ve araç rengi uyumu süslemede önemli bir husustur.

İletişim

Samet Abali

  • Adres: Sanayi sitesi 5.blok no:16 Kırklareli / Babaeski

DRY Rent A Car Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.