Sözüm Araç Kiralama

1

E-posta Gönder

0216 706 6798

1 yorum

Gelin Arabası

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Kartal, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri Binek araç, Lüks araç, VIP araç, Vosvos, Minibüs, Jeep, Klasik araba

Özellik

  • Şoförlü Araç Kiralama
  • Süsleme Hizmeti
  • Davetli Taşıma Hizmeti

Kampanyalar ve Paketler

Sözüm Araç Kiralama

Gelin Arabası Alana Fotoğraf Çekimi %50 İndirimli!

Gelin Arabası Alana Fotoğraf Çekimi %50 İndirimli

** Ayrıca Gün İçi Rutin Fotoğraf Çekimi %75 İndirimle 200 TL

Son gün 31/12/2020


Hakkında

Düğününüz için bir araç kiralama firmasından hizmet almak istiyor ancak bir türlü nereyi tercih edeceğinize karar veremiyorsanız Sözüm Araç Kiralama firması olarak en kısa zamanda sizinle tanışmak ve kaliteli hizmet anlayışımızla isteklerini yerine getirmeye talibiz.

Düğüne hazırlık süreçlerinin oldukça stresli olduğunun farkındayız. Tüm yoğunluğunuzun içerisinde kendinize biraz olsun rahatlayacağınız ve keyif alacağınız bir ân yaşatmak isterseniz profesyonel ve işinde titiz ekibimizle size yardımcı olmak için hazırız.

Salona girişinizi klasik ya da lüks araç modellerimizle düşlerinizi süsleyen bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm araçlarımızın bakımların tam ve belgelerinin eksiksiz olduğunu belirtmek isteriz. Süslemeler için sizin fikriniz ve istekleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Tüller, çiçek aranjmanları ve balonlarla kiraladığınız aracı güzelce süslüyoruz. Papatyalarla isminizi yazarak aracın arkasında romantik ve estetik bir görüntü elde ediyoruz. Düğün sürecinde arabayı siz kullanmak istemezseniz şoför hizmetimizle de size destek oluyoruz. 18 yaşının üstünde, ehliyeti olan ve deneyimli bir şoförü size eşlik etmesi için yönlendiriyoruz. Sadece sizi değil dilerseniz davetlilerinizi taşımak için de minibüs hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sadece araç kiralama hizmeti değil aynı zamanda fotoğraf çekimi hizmeti de sağladığımızı bilmenizi isteriz. Sizi yarı yolda bırakmayacak ve ilgi çeken görünüme sahip bir araç tercih etmek istiyorsanız zengin içeriklerimiz ve her bütçeye uygun fiyat alternatiflerimizle sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İstanbul gelin arabası kiralama hizmeti veren firmamız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, kampanyalı paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi detaylı bir şekilde değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Sözüm Araç Kiralama iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan formun eksiksiz bir şekilde Sözüm Araç Kiralama için doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

Mahmut Kandemir

Hilal Sirel

  • Telefon: 0216 706 6798

  • Adres: Şeyhşamil Cad. Yakacık Uğur Mumcu Mah. B. Blok No:32/3 Kartal / İstanbul

Sözüm Araç Kiralama Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


S&C

SELIN & CEM

Düğün Tarihi: 12.09.2020

burdan kayıt yaptığımızda anında arayan ilk firmaydı. yetkilisi son anımıza kadar ilgilendi. herşey için teşekkürler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!