Roof Lounge

E-posta Gönder

0216 706 0518

Roof Lounge

Gelin Arabası

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Üsküdar, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Süsleme Hizmeti

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Hayır
  • Araç Türleri Binek araç, Jeep, Klasik araba, Lüks araç, Spor araba, VIP araç

Hakkında

Özel günlerinizde ayağınızı yerden kesecek, konforu ve güvenli sürüşü size yaşatacak bir firma arıyorsanız Roof Lounge olarak biz buradayız. Tecrübelerimiz ve müşteri memnuniyeti sağlama odaklı çalışmalarımızla beklediğiniz hizmeti size sunuyor, bizi tercih ettiğiniz için mutlu ediyoruz.

Güler yüzlü, işini severek yapan bir ekibiz. Hizmet sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Üsküdar araç kiralama firmaları arasında yer alıyor ve başarılarımızla ismimizden sıklıkla söz ettiriyoruz. Bilmelisiniz ki önceliğimiz daima sizi memnun etmek.

Pek çok modelde aracımız bulunuyor. Herkesin zevki farklı olduğu için bizim de bünyemizde bulunan araç çeşitliliğimiz epey fazla. Bu da aradığınız tarzları markamızın çatısı altında kolaylıkla bulacağınızı gösteriyor. Kiralama hizmeti yapmadan önce sizinle bir araya gelerek konuşuyoruz. Nasıl bir hizmet alacağınızı, kaç gün ya da saat kiralama hizmeti almak istediğinizi ve araçlarımızın içerisinden en çok hoşunuza gidenleri ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Kiralama amacınıza uygun olarak hangi modellerin işinize daha çok yarayacağını da tecrübelerimiz doğrultusunda aktarıyoruz.

Tüm araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılıyor. Hijyen ise her kiralama öncesi ve sonrası mutlaka dikkat ettiğimiz konuların başında geliyor. Tüm araçlarımızla trafiğe rahatlıkla çıkabilir. Taşıtların trafiğe çıkmasını sağlayan tüm evraklarımız hazır halde bulunuyor. Şoförlü araç kiralama hizmeti sunarak özel günlerinizde sizi trafik stresinden kurtarıyoruz. Sürüş keyfini arka koltukta rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Özel günleriniz için dilerseniz araç süslemesi de yapabiliriz. Beğendiğiniz tarzda, istediğiniz aksesuarlarla aracınızı süslüyor ve istediğiniz yere getiriyoruz.

Siz de Roof Lounge’un araç kiralama hizmetinden yararlanmak, araç modellerimize göz atmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Bizimle irtibat sağlamak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Ertan Atasever

  • Telefon: 0216 706 0518

  • Adres: Küçük Çamlıca Mahallesi, Libadiye Cd., No:16/1, Üsküdar, İstanbul

Roof Lounge Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!