Meç Rent A Car / Beyaz İnci

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

Sarıyer, İstanbul

İlçe, İl


Hakkında

Hayatınızın en özel ve önemli gününü Beyaz İnci ile unutulmaz kılın...

Düğün töreninin yapıldığı yere ve düğününün ilerleyişine göre törenden önce veya sonra ortaya çıkan gelin arabası her daim şık, sevimli ve bir o kadar da lüks olmalıdır. Düğün için uygun arabayı seçerken en önemli nokta arabaya önceden karar vermektir. Eğer profesyonel bir araba kiralama şirketi ile bu konuyu görüşecekseniz, karşınıza birçok farklı seçenek sunacak olan şirketten ilk isteğiniz, düğün temanızı dikkatle dinlemeleri olacaktır.

Düşünmesi bile çok güzel; beyazlar içinde harika güzellikte bir gelin, smokini içinde yakışıklı damat, düğün mekanı ve bununla ilgili tüm hazırlıklar mükemmel, herkes sizi bekliyor. Bunca güzelliğe tek yakışacak şey harika bir Mecedes Vito VIP . Şoförü tüm gün yanı başınızda olacak, harika bir aracı gören tüm konuklarınız inanın sizlere hayran hayran bakmaktan kendilerini alamayacaklar.

Biz de sizler için profesyonel bir firmanın fırsatını sunmak için kolları sıvadık. Meç rent a car VIP Gelin Arabası ile artık gelin ve damadın binek araçlarda sıkışmalarını, binerken, inerken eziyet çekmelerine gerek yok.

Neden VIito Gelin Arabasını Tercih Etmelisiniz?

Asil dış görünümü, iç hacminin geniş, oturma dizaynın konforlu ve kullanışlı olması, gelinin gelin kıyafeti içinde rahat bir şekilde gününü geçirmesini sağlar.
Biz bu hizmeti sıradan araç kiralama şirketileri gibi herhangi VIP araç ve şoför tahsis etmiyoruz. Gelin arabası önem arz eder. Şoförün deneyimli ve dikkatli olması, geçmiş tecrübelerimizdendir.

Vito Gelin Arabasının Özellikleri:

Özel iç ve dış tasarım, televizyon, DVD, müzik sistemi, buzdolabı, deri koltuklar, masa.

İletişim

Mehmet Kara

  • Adres: Yeni Mh. Bağlar Yolu No.41/3 Sarıyer

Meç Rent A Car / Beyaz İnci Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!