Masder Vip Gelin Arabası

0216 706 0745

E-posta Gönder

 • Kadıköy, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli... devamı 

Masder Vip Gelin Arabası Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den fazla

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Masder Vip Gelin Arabası Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü araç kiralama, Şehir dışına araç gönderimi, Süsleme hizmeti, Davetli taşıma hizmeti

Masder Vip Gelin Arabası Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  VIP araç

Masder Vip Gelin Arabası Hakkında

Masder Vip Gelin Arabası markası, VIP taşımacılık konusundaki deneyimlerini mutlu çiftlere sunmaya karar veren bir ekibin ürünü. Sektörün en çok tercih edilen araç marka ve modellerini filomuzda topluyoruz. Masder Vip kiralık gelin arabası ihtiyacı duyan çiftlere araç süsleme, özel şoför ve davetli taşıma gibi hizmetler de sunarak tek bir çatı altında her türlü ihtiyacın karşılanmasını sağlıyor.

Deneyim
Masder Vip Gelin Arabası ailesi, VIP taşımacılıkta kullanılan lüks araba türlerinin bakım ve kullanım ihtiyaçlarına dair engin bilgiye sahip profesyonellerden oluşuyor. Gelin arabası için Masder Vip araçlarını tercih eden çiftlere uzun yılların deneyimiyle hizmet veriyoruz. Özel şoför kadromuz protokol ağırlama, profesyonel hizmet, güvenli sürüş gibi konulardaki bilgilerini daima güncel tutuyor.

Hizmetler/Kategoriye Özel
Masder Vip Gelin Arabası’nda gelin ve damatlarımıza en kaliteli hizmeti verebilmek için dünyanın en beğenilen VIP araçlarını filomuza ekliyoruz. Maybach marka araçlardan oluşan filomuzda siyah, gri ve beyaz gibi asil renklere yer veriyoruz. Koleksiyonumuzdaki tüm araçların ortak özellikleri geniş yolcu kapasitesi, şık iç dizayn ve konforu üst düzeye çıkaran ayrıcalıklı imkanlar. Araçlarımızı şehir dışına da kiralayabiliyoruz.

Şirketimiz bünyesinde ayrıca Masder Vip gelin arabası süsleme hizmeti de veriyoruz. Böylelikle düğün gününüzde şıklığı şıklığınıza yakışan bir araçla mekanınıza varabilmenizi mümkün kılıyoruz. Farklı aksesuar seçeneklerimizle konseptinize uyum sağlıyoruz. Ayrıca araçlarımızı kiralayan her çiftimiz özel şoför hizmetimizden yararlanıyor. Böylelikle bu özel gününüzde yol ve trafik gibi ayrıntıları bize bırakarak tamamen birbirinize ve sevdiklerinize odaklanabiliyorsunuz.

Ek Hizmetler
Masder Vip Gelin Arabası ile çalışmaya karar veren çiftlerimize sunduğumuz imkanlar sadece gelin arabası kiralama, araç süsleme ve özel şoför hizmeti ile sınırlı değil. Dilerseniz misafirlerinizin düğün mekanına ulaştırılmasını da biz üstlenebiliyoruz. Geniş kapasiteli araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz aracılığıyla düğününüze katılacak tüm misafirlere konforlu bir yolculukla mekanınıza varma fırsatı sunuyoruz.

Misafirlerimizi her türlü konforla ve lüks imkanla bir araya getirmek en büyük önceliğimiz. Bu doğrultuda geniş araç filomuz ve şoför kadromuzla karşınıza çıkıyoruz. Masder Vip ailesi, en mutlu günlerinizi unutulmaz hale getirmek için çalışıyor. Eğer gelin arabası için tercihiniz bizsek hemen aşağıdaki iletişim kanallarımız ya da yandaki formumuz aracılığıyla bize ulaşarak Masder Vip gelin arabası kiralama fiyatlarımızı ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0216 706 0745
 • Adres:

  merdivenköy mahallesi Ortabahar sokak no : 4 mas garage kadiköy-ist

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Masder Vip Gelin Arabası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.