Luxury Vip Transfer

E-posta Gönder

0850 532 2909

Gelin Arabası

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Küçükçekmece, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri VIP araç, Minibüs, Lüks araç

Özellik

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Hakkında

Çok uzun yıllardır yüksek standartlar ve üstün kalite ile araç kiralama ve transfer sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Luxury Vip Transfer adı ve “Bir adım öteye, bizimle güvenle!” sloganı ile İstanbul Küçükçekmece’de bulunuyoruz. Aynı zamanda gelin arabası ve düğün aracı olarak da hizmet veriyor ve özel günlerde çiftleri güvenle taşıyoruz.

Temelde bir araç kiralama şirketiyiz ve bu minvalde çok sayıda hizmeti bünyemizde bulunduruyoruz. Bunlar arasında; havalimanı transferi, İstanbul’da şehir için ve şehir dışı seyahati, özel davetler, iş toplantıları, kurumsal veya bireysel geziler gibi pek çok konu var. Fakat bizim bu metni yazma sebebimiz ve sizin de şu an bunu okuma nedeniniz hakkında daha detaylı bilgi vermek istiyoruz. Düğününüz için bir gelin arabası arayışında olduğunuzu tahmin ediyoruz ve bu konuda size son derece kaliteli bir hizmet sunacağımızı bilmenizi isteriz.

Markamızın adı üzerinde biz lüks sınıfı VIP araçlardan oluşan geniş bir filoya sahibiz. Lüks sınıfın en iyi ve en yeni araçlarını üreten dünya çapında kabul görmüş markaları tercih ediyoruz ve kaliteyi tesadüfe bırakmıyoruz. Bu araçlarımızın içerisinde yok yok. Mini barlar, televizyonlar, airmatic, Wi-Fi, navigasyon, en teknolojik ses sistemleri, havalandırma sistemleri, soğuk ve sıcak iklimlendirme koşulları, servis masaları, tavan aydınlatma sistemi, çoğu deri olmak üzere son derece rahat koltuklar ve daha pek çok özellik mevcut. Bu sayede transferini sağladığımız misafirlerimize eksiksiz bir konfor sunabiliyoruz. Saydığımız özelliklerin tamamı bazı araçlarımızda varken diğer araçlarımızda ise en az birkaç tanesi mevcut. Bütçenize ve zevkinize göre dilediğiniz modeli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Vip gelin arabası İstanbul‘da kimden sorulur derseniz adres belli. Luxury Vip olarak bize sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak veya yandaki formu doldurarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Kerem Katıoğlu

  • Telefon: 0850 532 2909

  • Adres: Toyak İş Merkezi 34188 Bahçelievler İstanbul

Luxury Vip Transfer Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!