Kız Tarafı Gelin Arabası

E-posta Gönder

0212 963 3708

Gelin Arabası

Kategori

600-800 TL

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Avcılar, Bağcılar, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri Lüks araç, Minibüs, VIP araç

Özellik

  • Şoförlü Araç Kiralama
  • Şehir Dışına Araç Gönderimi
  • Süsleme Hizmeti
  • Davetli Taşıma Hizmeti

Kampanyalar ve Paketler

Kız Tarafı Gelin Arabası

Düğün.com Çiftlerine Özel Yapılacak Anlaşmalarda, Anlaşmalı Otellerimizde %30 İndirim!

Fırsatı Kaçırmayın!

Son gün 30/09/2020


Hakkında

Hayatınızın en özel gününde her şeyin mükemmel olmasını istemenizden daha doğal ne olabilir? O mükemmel geceyi aynı mükemmellikte bir seyahatle süsleme imkanı sağlıyoruz. ‘’KIZ TARAFI Gelin Arabası Kiralama’ olarak kalite anlayışımızdan ödün vermeden siz değerli çiftlerimize konforu ve lüks hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

2005 yılından beri İstanbul içinde faaliyet gösteren firmamız, bu sektörde tecrübe, güler yüzlülük ve kalitesiyle sizlere özel bir geceyi unutulmaz kılmak için yanınızdadır.
Bünyemizde bulunan Vito ve Transporter olmak üzere VIP araçlarımız full paket hizmetinizde olmakla beraber, farklı model araç ve organizasyon istekleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Araçlarımız bakımı, temizliği ve belgeleri eksiksiz olup sizlere sorunsuz bir seyahat hizmeti vermek için her daim hazırdır. Her kiralamadan sonra araçlarımıza, siz değerli müşterilerimizin sağlıklı bir seyahat sürmesi için özenle dezenfeksiyon işlemi yapılır. Sağlık bizim için en az konfor kadar önemlidir.

Sizlere sunduğumuz sürücülerimiz deneyimlidir ve profesyonel bir şekilde konforlu seyahat ilkesiyle işlerini yaparlar. Sadece çiftimizin seyahati değil, aynı zamanda misafirlerinizin de havaalanından veya dilediğiniz konumdan VIP transferi mevcuttur.
Hem lüks hem de ekonomik hizmet anlayışımızla, aracımızı sizin isteğinize bağlı olarak çeşitli yazılarla ve süsleme dahil çiçek ve aranjmanlarla hizmetinize sunuyoruz. Araba arkası mizah unsuru yazılar yazdırmanız ve bu mükemmel gecenize farklılık katmanız mümkündür.

‘’KIZ TARAFI Gelin Arabası Kiralama’’ ailesi olarak siz değerli çiftlerimize kaliteyi, konforlu seyahati ve lüks hizmeti, 15 yıldır sunmaktan dolayı gururluyuz. Bizler işlerini en iyi şekilde yapan, düğün organizasyonunuzu benimseyip, yüzünüzü gülümsetmekten vazgeçmeyen profesyonel, tecrübeli ve alanında iddialı bir firmayız. Mutluluğunuza açılan kapıya seyahatinizde, sizler de kusursuz hizmet istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.

MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN!

İletişim

Semih BAKAR

  • Telefon: 0212 963 3708

  • Adres: Avcılar/ İstanbul

Kız Tarafı Gelin Arabası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!