İstanbul Tour Gelin Arabası

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

600-800 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışına Araç Gönderimi

Özellikler

Küçükçekmece, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Davetli Taşıma Hizmeti

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri VIP araç

Önerilen Firmalar

İstanbul VİP Düğün Arabası
22 1 20

Beşiktaş

İstanbul VİP Düğün Arabası

400-600 TL
Şoförlü Araç Kiralama
Best Vip Turizm
31 3

Fatih

Best Vip Turizm

600-800 TL
Şoförlü Araç Kiralama
Transfer 212
150 1 10

Bakırköy

Transfer 212

600-800 TL
Şoförlü Araç Kiralama

Hakkında

Düğün, nişan veya kına gecesi gibi değerli günlerinizde ihtiyacınız olacak araba kiralama hizmetine İstanbul Tour Gelin Arabası aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Birbirinden kullanışlı araçlarımız, ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üreten ekibimiz ve güler yüzlü hizmetimiz sayesinde ‘’İyi ki sizi tercih etmişiz!’’ diyeceksiniz.

Peki sevdiğiniz kişiyle birlikteliğinizi resmileştireceğiniz özel günlerinizde, hangi özelliklere sahip bir araç ihtiyaçlarınızı karşılar? Gelin almaya veya düğün mekânınıza giderken tarzınızı ve kişiliğinizi en çok yansıtan araç modeli sizce hangisi? İşte bu gibi sorulara deneyimli ekibimizin doğru yönlendirmeleri eşliğinde yanıt bulabilir, birbirinden farklı özelliklere sahip araçlarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz.

İstanbul kiralık gelin arabası ihtiyacınızı en güzel şekilde karşılamak için titiz bir çalışma yürütüyor, süreç boyunca isteklerinizle yakından ilgileniyoruz. Tamamen içinize sinen özelliklere sahip araç seçimini yapabilmeniz için sizinle ilk olarak bir ön görüşme yapıyoruz. Bu görüşmede nasıl bir model istediğinizi, arabayı ne zaman alıp ne zaman teslim etmeniz gerektiğini ve şoförlü gelin arabası hizmet içeriği gibi detayları konuşuyoruz. Size arabalarımızın teknik donanımlarını anlatıyor, araba modeli seçme konusunda kararsız olan çiftlerimize tecrübelerimiz ışığında danışmanlık da yapıyoruz. Üstelik sadece özel günleriniz için araba kiralama hizmeti vermekle kalmıyor, düğün ve davetlerinize katılacak konuklarınıza transfer imkânı da sağlıyoruz.

Gerekli tüm donanıma sahip VIP araçlarımızla beklentilerinizi karşılamak ve en değerli günlerinizde herhangi bir problemle karşılaşmanızı önlemek için önceden planlama yapmaya özen gösteriyoruz. Aldığımız önlemler sayesinde kusursuz bir süreç geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Şimdiye kadar bizi tercih eden çiftlerimizin ihtiyaçlarınıza özel çözümlere üreterek heyecanlarına ortak olduk. Bu başarımızın arkasında güler yüzlü ve alanında eğitimli ekibimizin olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Peki sıradaki şanslı çiftimiz neden siz olmayasınız?

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmına yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Halil Demirtaş

  • Adres: İSTANBUL

İstanbul Tour Gelin Arabası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!